Лисиця принесла до Львова сказ

14:20 4 грудня 2019 р.

  • 0
Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: kalynivka.city

У Львові зафіксували третій випадок сказу тварин.

Про це повідомили в середу, 4 грудня, у Львівській міськраді, де також розповіли, що минулого тижня на територію приватного будинку на вулиці Прогулковій у Личаківському районі міста зайшла скажена дика лисиця. Собака задушила її.

Собака була вакцинована, проте, впродовж чотирьох років не отримала ревакцинацію. Відтак, введено карантинні обмеження в п’якілометровій зоні від місця ївиявлення лисиці й продовжено вакцинацію безпритульних тварин.

Як інформував «ЩЛ», у вересні теж був виявлений випадок сказу в лисиці, яка зайшла на територію приватного будинку на Левандівці.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

18:53 25 січня 2020 р.

У Львові – проти закону, що прирівнює народну медицину до комунізму і порнографії

Новий законопроєкт №2693 про медіа хоче заборонити поширення програм, у яких користувачам надають платні послуги у сфері народної або нетрадиційної медицини. Законодавець прирівнює їх, зокрема, до «поширення виправдання комунізму» або «поширення порнографічних матеріалів».

Рубрика: Медицина

19:20 23 січня 2020 р.

У ЛОР визначилися з директором Львівської обласної лікарні відновного лікування

Сьогодні, 23 січня, відбулося засідання конкурсної комісії з проведення конкурсів на заміщення посад керівників закладів охорони здоров’я – комунальних некомерційних підприємств Львівської обласної ради, на якій обрали переможцем на посаду директора Львівської обласної лікарні відновного лікування Андрія Голдуна.

Рубрика: Медицина

14:51 23 січня 2020 р.

Комісія ЛОР визначилася з директоркою Львівського перинатального центру

На посаду директора Львівського обласного перинатального центру обрали Марію Малачинську, яка зараз очолює Львівський обласний центр репродуктивного здоров’я населення.

Рубрика: Медицина