Ляшко і Козицький привітали Чемериса, який офіційно став ректором ЛНМУ

19:05 29 травня 2024 р.

Фото до новини

Відповідний наказ сьогодні, 29 травня, підписав міністр охорони здоров’я України Віктор Ляшко під час засідання Вченої ради університету.

Про це повідомила Львівська обласна військова адміністрація, пише DailyLviv.com. Віктор Ляшко подякував попереднім керівникам навчального закладу.

«Прошу колектив підтримати нового ректора. Команда разом з керівником має працювати на благо університету. Сьогодні Міністерство, Уряд, Президент ставлять завдання змінити підходи до освіти, вона повинна стати набагато якіснішою і ефективнішою, медична в тому числі. Я б хотів, щоб Львівський національний медичний університет став флагманом і показував нові напрями і підходи до навчання, які повинні бути в нашій країні і не тільки», — зазначив Міністр.

Також Віктор Ляшко за підсумками Асамблеї Всесвітньої організації охорони здоров’я анонсував домовленості про співпрацю Львівського медичного університету з організаціями і компаніями, які почнуть працювати у напрямі сучасних симуляційних технологій.

«В нас буде симуляційний центр з ангіографії і його старт в Україні буде саме з Львівського медичного університету. Велика кількість міністрів також підтримують наші зміни до освіти і готові працювати над створенням повноцінних університетських лікарень, які будуть ключовими в наданні медичної допомоги і в здобутті як додипломної, так і післядипломної освіти», — додав Ляшко.

Привітав нового ректора начальник Львівської ОВА Максим Козицький.

«Дякую попередньому керівництву за ту працю, яку ви вклали в навчальний заклад, сьогодні університет — один з найкращих в країні. Дякую Міністру охорони здоров’я за системний підхід в галузі, за десятки одиниць необхідної в медицині техніки, яку ми маємо сьогодні.

Коли ми говоримо про Львівський медичний університет, я гордий з того, що  Орест Чемерис перейняв естафету і сподіваюсь, що він докладе максимум зусиль для підтримки високого рівня навчання у закладі. З іншої сторони, перед нами стоїть виклик створити університетську клініку на базі університету і важливо, щоб залізнична лікарня була тільки першою ластівкою в цьому процесі.

Ми хочемо створити Інститут гематології на базі Академії медичних наук, на базі обласного онкологічного диспансеру — центр ядерної медицини, щоб Перинатальний центр став регіональним і тут запрацював новий корпус дитячої хірургії, симуляційний і реабілітаційний центри на базі госпіталю у Винниках. Але це все насамперед про освіту, адже приміщення не мають сенсу, якщо ми не будемо випускати студентів-майбутніх лікарів, які будуть служити людям і горіти своєю спеціальністю. Це все можна здійснити. Я б хотів, щоб Львівщина стала об’єднаним медичним простором і щоб це було на базі Львівського національного медичного університету», — зазначив очільник області.

Нагадаємо, Орест Чемерис працював  лікарем-інтерном Миколаївської центральної районної лікарні», лікарем-хірургом 8-ї міської клінічної лікарні м. Львова, асистентом кафедри хірургії №1 Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.

З квітня 2020 року і до липня 2023 — директором департаменту охорони здоров'я  Львівської обласної державної адміністрації. Його робота тут припала на час пандемії коронавірусу та початок повномасштабного вторгнення.

З липня 2023 він — проректор з науково-педагогічної роботи Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів