Львів’яни зможуть діагностуватися в кабінеті комп’ютерної томографії при ЛШМД

17:40 28 квітня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

У приміщенні міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги у Львові на вулиці Миколайчука, 9 відкрили сучасний кабінет мультиспіральної комп’ютерної томографії приватного медичного центру «Євроклінік».

Про це повідомили сьогодні, 28 квітня, у Львівській міськраді. У ній також запевнили: «Центр є успішним прикладом соціально-відповідального бізнесу, тому окрім якісної платної діагностики на МРТ та КТ для мешканців міста, планують реалізувати і благодійну допомогу, зокрема передбачити квоти на обстеження для соціально незахищених та пацієнтів лікарні, які перебувають у важкому стані. Високоточні діагностичні медичні послуги дадуть змогу швидше і якісніше виявляти захворювання, що допоможе правильно поставити діагноз, зекономити час і, таким чином, врятувати багато життів, переконані у медичному центрі «Євроклінік».Зокрема, цей апарат дозволяє побачити будь-яку частину організму з точністю до пів-міліметра, вивести зображення на екран і подивитися, оцінити її на патологічність з будь-якої сторони: чи бляшка або тромб в судині, чи зона інфаркту або інсульту, чи пухлинний процес, що їх інше обстеження виявити не може». 

Головний лікар медичного центру «Євроклінік» Ігор Дутка пояснив:  «Звернувши увагу на ті потреби, які є у відділеннях лікарні, зокрема загальної хірургії, нейрохірургії, неврології, ортопедії, травматології, ми дуже детально підійшли до вибору обладнання, щоб воно було високої якості і було доступним для пацієнтів. Кабінет комп’ютерної томографії обладнаний мультиспіральним комп’ютерним томографом американського виробництва, що дозволяє виконувати складні обстеження експерт-класу пацієнтам із захворюваннями та травматичними пошкодженнями грудної клітки, черевної порожнини, центральної нервової системи, проводити складні обстеження з 3D-реконструкціями судин, скелету та внутрішніх органів. Комп’ютерна томографія більш детально дозволяє оцінити зміни в тканинах, які є більш щільні. Вона дозволяє проводити дуже детальні, дрібні реконструкції, отримувати точність до 0,5 мм, яку ми можемо зафіксувати на наших реконструйованих зображеннях. Особливий акцент ми робили на тому, щоб обладнання було з низькою дозою опромінення», 

А завідувач нейрохірургічного відділення ЛШМД Андрій Токарський розповів: «Ця апаратура дає нам можливість діагностувати і в динаміці спостерігати захворювання. Якщо розділити обстеження і лікування хворого, то для хірурга найважче поставити показання або протипоказання для оперування. І ця апаратура дає нам можливість це робити. Вона дає те, що в абсолютному числі зменшується кількість хворих, які померли після операцій. Тому що помилки є у всіх лікарів, і це обладнання дозволяє нам зменшити помилки до мінімуму».

Про це повідомили сьогодні, 28 квітня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

16:38 25 травня 2022 р.

Німеччина скасовує COVID-обмеження

Німеччина скасовує ряд обмежень на в'їзд, які були запровадженіі через COVID-19. Нові правила почнуть діяти з 1 червня.

Рубрика: Медицина

13:05 25 травня 2022 р.

Епідситуація на Львівщині: відсутність мавпячої віспи та спад захворюваності на Covid-19

У країнах Європи зареєстровано вже 258 випадків захворювання на вірус мавпячої віспи (включно з підозрами на захворювання). Проте в Україні ще не зафіксовано жодного такого випадку. Разом з тим, захворюваність на Covid-19 на Львівщині має тенденцію до зниження.

Рубрика: Медицина

10:52 25 травня 2022 р.

У Львові бум народження двійнят

За останні кілька днів у пологовому Львівського територіального медичного об’єднання №3 народилося три пари двійнят.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу