Львів’яни отримуватимуть психологічну допомогу, – ЛМР

13:15 24 березня 2020 р.

У вівторок, 24 березня, відбулося чергове засідання міського штабу із прийняття оперативних рішень в умовах загрози епідемії коронавірусної інфекції у Львові.

Про це повідомили у Львівській міськраді. Член міського штабу, заступниця міського голови з питань житлово-комунального господарства та інфраструктури Ірина Маруняк розповіла: «На сьогоднішньому засіданні штабу ми обговорили можливість надання психологічної допомоги нашим мешканцям. Потрібно проводити роз’яснювальні бесіди з дітьми, людьми старшого віку, якщо вони потребують допомоги».

Ірина Маруняк пояснила: «Дуже багато людей зараз знаходиться вдома, слухають багато інформації по телебаченню, через що відчувають тривогу, хвилюються, що буде далі. Тому ми вирішили залучати психологів для допомоги і заспокоєння львів’ян, зменшити градус напруги серед населення».

Як інформував «Щоденний Львів», в Україні, станом на 10:00 двадцять четвертого березня, зафіксували 84 випадки коронавірусної хвороби.

dailylviv.com

До теми

12:38 28 листопада 2020 р.

Вартість вакцин від COVID-19 у ЄС від 5 до 60 євро: від векторних до хайтеківських

Дешевші векторні вакцини проти коронавірусної хвороби користуватимуться попитом за межами Євросоюзу і Північної Америки. А дорожчі інноваційні мРНК-вакцини - у заможних країнах.

Рубрика: Медицина

19:41 27 листопада 2020 р.

У двох містах Львівщини та одному селищі - найбільше навантаження на одного лікаря

Понад 2 млн мешканців області уклали декларації із сімейними лікарями. Від початку реформування первинної ланки охорони здоров’я 1801 лікар має укладені декларації із пацієнтами.

Рубрика: Медицина

18:43 27 листопада 2020 р.

Коронавірус: майже кожен другий з тестованих на Львівщині є позитивним. Але хворих значно більше

За останню добу майже кожен другий з тестованих на Львівщині є позитивним. Однак треба розуміти, що не всі інфіковані проходять тести. Тому цю кількість виявлених можна множити на два.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Вибори мера Львова-2020: другий тур

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу