Львів’ян закликають допомогти дітям із вадами зору (відео)

10:05 17 квітня 2014 р.

  • 0


Фото: Прес-служба міської ради

У місті триває ІХ Всеукраїнська благодійна акція ВБФ «Серце до серця» – «Я хочу бачити життя!».

Як повідомляє прес-служба міської ради, ця акція розпочалася 7 квітня, а триватиме до 27-го. Її фінал – 26-27 квітня.

А проводять її з метою допомоги дітям з вадами зору.  Волонтери акції, а це 200 молодих людей, збиратимуть кошти, організовуватимуть масові заходи, конкурси, змагання, вікторини, виставки, аукціони.

Виконувач обов’язків представника Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» у Львівській області Петро Бурда розповів: «Кожен з волонтерів матиме бейдж-ідентифікатор, захищений печаткою Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця». Індивідуальний номер ідентифікатора буде співпадати з таким же номером на скриньці (урна для збору коштів), до якої від перехожих збиратиме гроші волонтер. Волонтери також матимуть наклейки-сердечка, які наклеюватимуть усім, хто кидатиме гроші до скриньки. Це сприятиме кращій візуалізації кількості небайдужих людей та створюватиме відповідну святкову атмосферу і довіру. Цього року ми плануємо закупити обладнання для діагностики проблем зору у дітей для львівських лікарень».

Натомість заступник начальника управління сім’ї, молоді та спорту Львівської міської ради, начальник відділу сім’ї і молоді Уляна Стадник повідомила: «Ми працюємо з Фондом вже не один рік, допомагаємо в організаційній та інформаційній роботі. На жаль, останнім часом у Львові є проблема вуличних скриньок. Я дуже сподіваюся, що раніше зарекомендована репутація благодійного фонду «Серце до серця» допоможе волонтерам не потрапляти під недовіру, і діти отримають реальну допомогу від зібраних коштів». 

Своєю чергою, головний спеціаліст відділу сімейної політики департаменту соціального захисту населення ЛОДА Наталія Пашина розповіла: «До представників всіх церков Львівщини скеровані листи від департаменту соціального захисту населення Львівської обласної державної адміністрації, для того, щоб дозволили волонтерам збирати кошти після Богослужінь біля храмів. У районах організовують волонтерські штаби».

Рахунок для благодійних внесків:

Одержувач: Всеукраїнський благодійний фонд «Серце до серця» р/р 2600501306399 в Київському Відділенні Центральної Філії ПАТ «Кредобанк»

МФО 325365, ЄДРПОУ 34354227

Найменування платежу: «Благодійний внесок для_________ назва області (міста)».

Відео про акцію Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця» можна переглянути за посиланням: https://www.youtube.com/watch?v=7HjFE9fXkKs&feature=youtu.be


Відео: Яна Пекун

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:28 16 січня 2020 р.

Апітерапія у Львові вберегла військовослужбовицю від інвалідного візка

Операція на хребті могла закінчитися для військовослужбовиці Лесі Алєксандрової, яка страждала від кил та протрузій дисків, інвалідним візком. Навіть військові лікарі не радили ризикувати нею. Замість ножа хірурга повернула жінку в стрій апітерапія.

Рубрика: Медицина

15:52 16 січня 2020 р.

Фізкультура скорочує ризик захворіти 7 видами раку

Велике дослідження вчених Американського онкологічного товариства, опубліковане наприкінці грудня 2019 року в журналі «Journal of Clinical Oncology», показує зв'язок між фізичною активністю і захворюваністю 15 видами раку.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Бриндзя замість фети

Рубрика: Економіка

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Будівельний вандалізм у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Неформальна приміряльня, 2 випуск

Рубрика: Політика

Всі відео розділу