Львівський університет внутрішніх справ допоміг військовому шпиталю з вітамінами й медпрепаратами

12:33 17 листопада 2014 р.


Фото: відділ зв’язків із громадськістю обласного управління МВС

Як повідомили в понеділок у відділі зв’язків із громадськістю обласного управління МВС, працівники ЛьвДУВС придбали Військово-медичному клінічному центру Західного регіону майже 100 кілограмів лимонів та лікувальні препарати.

У прес-службі (відділі зв’язків із громадськістю) обласного управління МВС повідомили сьогодні, 17 листопада, що Львівський університет внутрішніх справ допоміг військовому шпиталю з вітамінами й лікувальними препаратами. У повідомленні також конкретизують:

«Декілька днів тому настоятель храму Воздвиження Чесного Хреста Господнього отець Володимир Кепич звернувся до керівництва Львівського державного університету внутрішніх справ з пропозицією підтримати медикаментами поранених військовослужбовців, які перебувають на лікуванні у Львівському військовому шпиталі. Мова йшла про противірусні препарати та ліки від застудних захворювань.

За два дні було зібрано кошти серед курсантів та працівників атестованих факультетів, певну суму виділили і прихожани храму на вулиці Замарстинівській. На зібрані пожертвування працівники ЛьвДУВС придбали майже 100 кілограмів лимонів та лікувальні препарати.

Майже день курсанти разом зі своїм наставниками нарізали цитрусові та сортували їх у півлітрові баночки. А вже 14 листопада представники від трьох атестованих факультетів – Петро Вербицький, Орест Лозинський та Олег Мартинюк – передали вітамінну допомогу волонтерам у Військово-медичному клінічному центрі Західного регіону.

Лимон – одне з найбільш дієвих засобів для попередження простудних захворювань і боротьби з ними, а період епідемії за їх допомогою можнадуже легко попередити захворювання. Тож, сподіваємось, що військовим сподобається невеличкий вітамінний сюрприз від правоохоронців».

dailylviv.com

До теми

12:10 7 серпня 2022 р.

Головне – залишатись у приміщенні або терміново у нього зайти: МОЗ дало рекомендації у разі ядерної аварії

Країна-терорист росія не дотримується жодних законів та правил ведення війни, кожен українець повинен знати базові правила поведінки у випадку надзвичайної ситуації будь-якого характеру.

Рубрика: Медицина

18:57 4 серпня 2022 р.

Охматдит і Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр хочуть об'єднати. Мотивація

У Львові хочуть створити комунальне некомерційне підприємство “Львівський регіональний клінічний центр медицини дитинства”. Таке рішення має прийняти Львівська обласна рада, керуючись Законом України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань діяльності закладів охорони здоров’я”.

Рубрика: Медицина

13:55 4 серпня 2022 р.

Маму і доньку, які під час ракетного обстрілу росіян втратили ноги, поставили на протези у Каліфорнії

Після місяців реабілітації та підготовки у Першому медоб’єднанні Львова, зараз Наталя та її донька Яна Степаненки вже проходять перший етап протезування у Каліфорнії.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу