Львівський центр екстреної медичної допомоги отримав нові автомобілі

10:45 25 липня 2019 р.

  • 0
  • 729


Фото: loda.gov.ua

Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф отримав 10 сучасних автомобілів «Ford».

Про це повідомили в четвер, 25 липня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Салон автомобілів оснащений ношами, дефібрилятором, обладнанням для ін’єкцій та вливань, кисневими балонами, пристроями для іммобілізації, апаратом штучної вентиляції легень, оксиметром тощо».

«Автомобілі  придбали за кошти обласного бюджету. Вартість кожного з них – близько двох мільйонів гривень. машини належать до класу «В», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Сім отриманих автомобілів залишать у Львові, а решту скерують у райони. Зокрема – в пункти екстреної медичної допомоги у Миколаєві, Буську та Новояворівську», – розповіли також в облдержадміністрації.

«Центр медицини катастроф отримав ще одну машину – від одного з благодійних фондів. Ця машина працюватиме у Львові на підстанції №2 на вулиці Пилипа Орлика», – повідомили також в облдержадміністрації.

Очільник Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф Ярослав Пилипець розповів: «Це дуже вагома допомога і якраз на часі. Автомобілі обладнані усім необхідним для надання швидкої та якісної медичної допомоги за світовими стандартами. Також в нас ще є потреба у 60-70 автомобілях».

Директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірина Микичак зазначила: «Такі автомобілі є вкрай необхідні. Проте, ми маємо нестачу у водіях. Зараз є понад 140 вакансій водіїв. Робота важка, напружена, відповідальна, однак недооцінена. За ініціативи облдержадміністрації, рішенням обласної ради з резервного фонду профінансовано 30 мільйонів гривень на цільові доплати працівникам екстреної медичної допомоги. Приблизно кожен працівник від водія до лікаря отримує від 2,5 до 3,5 тисячі доплати до заробітної плати. Впевнена, що обласна рада проголосує за нове дофінансування».

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

17:51 14 серпня 2019 р.

У Львові розповіли про нові препарати проти туберкульозу, які ефективні на 78% і лікують за 9 місяців

Торік у Львівській області на туберкульоз захворіло 1286 осіб. До порівняння, десять років тому лікарі діагностовували за рік туберкульоз у понад двох тисяч осіб, які вперше звернулися зі скаргами до медиків.

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 1404

14:30 14 серпня 2019 р.

На Львівщині поменшало хворих на туберкульоз

У середу, 14 серпня, на прес-конференції «Нові препарати в лікуванні туберкульозу, їх переваги та недоліки, нові схеми лікування та недопущення розвитку резистентності» констатували зменшення кількості захворілих на туберкульоз.

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 657

14:00 13 серпня 2019 р.

У Львові будуть презентувати реабілітаційну програму для ветеранів АТО та ООС

У середу, 14 серпня, о 16.00 у Львівському центрі надання послуг учасникам бойових дій на вулиці Пекарській (№41) розпочнеться презентація реабілітаційної програми «Допомога на бджолиних крильцях».

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 603

11:05 12 серпня 2019 р.

Бджолина «віагра» відновлює статеву функцію у щонайменше 30% чоловіків, – лікар у Львові

Якщо у чоловіка немає протипоказів до бджоловжалювання, то дія апітоксину на відновлення статевої функції є прекрасною. За багаторічними спостереженнями апітоксинотерапія допомагає щонайменше третині чоловіків.

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 2319

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Першочергові проекти нової ВР

Рубрика: Політика

Як позбутися загальнобудинкових газових лічильників

Рубрика: Ситуації і пригоди

"Слуга народу" у Львові

Рубрика: Політика

Дебати: Парасковія Дворянин-Ігор Зінкевич

Рубрика: Політика

Зміни в законодавстві щодо обслуговування в будинках газових мереж

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу