Львівський онкоцентр виживає завдяки світовим клінікам, а не галузевому міністерству, – лікар

22:26 27 грудня 2016 р.

Тільки на зарплату для працівників медичної галузі у Сколівському районі потрібно 45 млн. гривень. Держава надала на все – на зарплату, на медикаменти, на харчування хворих, на екстрену медичну допомогу – 43 млн. гривень.

Про це сьогодні, 27 грудня, під час прес-конференції на тему: «Звіт фракції НРУ у Львівській обласній раді», яка відбулася у Львівському прес-клубі, повідомив депутат Львівської обласної ради та завідувач відділення Сколівської районної лікарні Олег Андрусишин.

- Ми розташовані на трасі Київ-Чоп. І бувають випадки, коли до нас привозять постраждалих в ДТП. Дотепер нашу лікарню фінансували в рамках невідкладної медичної допомоги. Список медикаментів вивішують. Але ось є п’ять ампул анальгіну чи дімедролу. А хтось поступив і – вже нема їх, - розповідає він.

Це підтверджує і його колега по фракції, депутат Львівської обласної ради та  головний лікар Львівського онкоцентру Ігор Ковальчук.

- Ті кошти, які надають на закупівлю ліків настільки мізерні, що й слів немає. За 2015 та 2016 роки заклад, який я очолюю, не отримав жодної гривні, хоча при Міністерстві охорони здоров’я була спеціальна програма для підтримки онкохворих. А щодо тих препаратів, які ми закуповуємо за кошти обласного бюджету, то в кожному відділенні висить список. Проте основні ліки ми отримуємо завдяки співпраці з провідними світовими клініками. Тільки минулого року ми отримали медикаментів на 24 млн гривень. А цього – на 23  млн грн, - розповідає він.

Поза тим, за його словами, кошти на ремонти фельдшерсько-акушерських пунктів у селах області надають. Тільки у Бродівському районі вдалося відремонтувати, поміняти вікна та двері у восьми ФАПах. А 5 січня відновлять роботу жіночої консультації, яка не працювала багато років


Відео: Львівський прес-клуб

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу