Львівський онкоцентр отримає сучасне діагностичне обладнання

13:00 20 січня 2017 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Німецька компанія «Siemens» постачатиме медичне обладнання у межах реалізації субпроекту «Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області».

У Львівській облдержадміністрації запевнили сьогодні, 20 січня: «Вже цієї весни у Львівському державному онкологічному лікувально-діагностичному центрі можуть встановити сучасне медичне обладнання. Діагностичне обладнання постачатиме німецька компанія «Siemens» у межах реалізації субпроекту «Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області».

«Про це повідомили у департаменті охорони здоров’я Львівської ОДА за результатами візиту експертів компанії «Siemens Health Care та «Healhineers Siemens Ukraine». Німецькі фахівці відвідали Львівський державний онкологічний лікувально-діагностичний центр», – зазначили також у ЛОДА.

«Предметом візиту був огляд приміщень онкоцентру, у якому планують встановити складне діагностичне обладнання. Іноземні гості, зокрема, оглянули приміщення комп’ютерної томографії, рентгенологічні кабінети, кабінет мамографії», – йдеться також у повідомленні.

«Експерти відзначили хороший стан приміщень та високу ступінь їхньої готовності, оскільки більшість з них функціонують, як діючі діагностичні кабінети. Тому вже цієї весни компанія Siemens розпочне постачання медичного обладнання», – зазначили також у ЛОДА.

Про це розповіли сьогодні, 20 січня, в прес-службі Львівської обласної державної адміністрації, де також поінформували: «22 грудня 2016 року, у рамках реалізації спільного зі Світовим банком проекту МОЗ України «Поліпшення охорони здоров’я на службі у людей» субпроекту «Онкопревенція та впровадження ефективних протипухлинних технологій у Львівській області», департамент охорони здоров’я ЛОДА підписав угоди на постачання медичного обладнання із компанією «Siemens Health Care GmbH» (Німеччина). Загальна вартість цього обладнання – 4,7 мільйони євро. Відповідно до укладених угод у заклади охорони здоров'я вже найближчим часом постачатимуть сучасне обладнання: КТ, ОФЕКТ КТ, флюорограф, С-арка, цифрові мамографи та УЗД апарати».

dailylviv.com

До теми

14:12 19 січня 2021 р.

Захворюваність на гострі кишкові інфекції в області знизилась втричі

За підсумками минулого року захворюваність на гострі кишкові інфекції знизилась майже у три рази. Про це сьогодні під час брифінгу розповіла керівник Львівського обласного лабораторного центру Наталія Іванченко.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу