Львівський онкологічний центр отримає автоматичний бактеріологічний аналізатор

18:00 6 вересня 2018 р.


Фото: dfrr.minregion.gov.ua

З обласного бюджету спрямовано два мільйони гривень на придбання для онкологічного центру високотехнологічного устаткування для діагностики та лікування онкологічних хвороб – автоматичного бактеріологічного аналізатора.

Про це повідомили в четвер, 6 вересня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також запевнили: «Таким чином Львівщина зробила ще один крок на шляху боротьби з раком та забезпечення можливості використання сучасного устаткування в лікуванні онкологічних хворих. З початку року на покращення медичної допомоги хворим з онкологічними захворювання спрямовано майже сім мільйонів гривень».

dailylviv.com

До теми

18:20 16 квітня 2021 р.

Львів закупить 10 швидких допомог на базі Toyota Land Cruiser Prado 150

Комунальне некомерційне підприємство Львівської обласної ради "Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф" домовилося з компанією "Автоспецпром" (Київська область) про закупівлю 10 спеціалізованих автомобілів швидкої медичної допомоги за 16 млн гривень (без ПДВ).

Рубрика: Медицина

17:38 16 квітня 2021 р.

Однорічного хлопчика, якому заново сформували шлунково-кишковий тракт, виписали з лікарні

Хлопчик, якого рік тому львівські хірурги оперували 10 годин поспіль, їде додому. До цього часу Данилко, якому одразу після народження заново сформували шлунково-кишковий тракт, був на лікуванні у відділені хірургії вроджених вад розвитку міської дитячої клінічної лікарні на вул. Орлика.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу