Львівський обласний центр репродуктивного здоров’я відкрився після реконструкції

11:45 23 січня 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

У вівторок, 23 січня, відкрили оновлений Львівський обласний центр репродуктивного здоров’я.

Про це повідомили сьогодні, 23 січня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також поінформували: «Реконструкція центру відбувалась в межах програми енергозбереження для бюджетної сфери Львівщини на 2016-2020 роки. Загальний кошторис проекту становить 3 298,44 тисячі гривень. Одним із перших оновлений заклад оглянув перший заступник голови Львівської ОДА Ростислав  Замлинський».

Директор департаменту паливно-енергетичного комплексу Михайло Мельник запевнив: «Нам вдалося комплексно вирішити питання енергозбереження. Ми зробили гідроізоляцію фундаментів та замінили всі вікна. Встановлено датчики, що передають дані в систему моніторингу. Це дозволить  зменшити споживання ресурсів. Це була спільна робота, яка дала позитивний результат».

«Під час реконструкції центру утеплили фасад і горище будівлі, встановили енергозберігаючі вікна і двері, а також автоматизовану систему передачі даних споживання енергоресурсів. Упродовж 2016-2017 років у межах Програми енергозбереження здійснено заходи з енергозбереження у семи бюджетних установах на загальну суму понад 35,7 млн. гривень, очікувана економія енергоресурсів – 1,9 млн. гривень в рік», – повідомили також прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

15:07 25 вересня 2021 р.

У стаціонарах Львівщині зростає кількість пацієнтів з коронавірусом, - експертка з пульмонології

Зростає поступлення пацієнтів з коронавірусом у стаціонари. В основному – це невакциновані люди, які мають запущену супутню патологію: неконтрольований цукровий діабет, серцево-судинні захворювання, а також проблеми з щитовидною залозою, онкологічні захворювання чи наявність вже перенесених.

Рубрика: Медицина

20:29 24 вересня 2021 р.

Не шкодить: перша доза - Moderna, друга - Comirnaty/Pfizer, - Когут

Найближчим часом на Львівщину не очікується поставка вакцини «Модерна». Проте, без жодних застережень, особи, які отримали першу дозу цією вакциною, другу дозу можуть отримати вакциною «Комірнаті» (Пфайзер), якої в області є достатня кількість.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу