Львівський автобусний завод випустив санітарний автобус для транспортування поранених воїнів

19:44 8 листопада 2014 р.


Фото: «Укрінформ»

«ЛАЗ-Лайнер 9» передали для потреб 66-го мобільного госпіталю Військово-медичного клінічного центру Західного регіону.

Львівський автобусний завод випустив перший санітарний автобус для транспортування поранених із зони бойових дій. Його передали для потреб 66-го мобільного госпіталю Військово-медичного клінічного центру Західного регіону.

«Автобус «ЛАЗ-Лайнер 9», який випустили у Львові, став першим автотранспортом підвищеної місткості, призначеним для транспортування поранених із зони бойових дій. Наші конструктори переобладнали під санітарну машину одну з моделей приміського автобуса. Машина здатна вивезти із небезпечної зони до 27 поранених одночасно», – зазначив керівник НВЦ «Автоінвестцентр» Михайло Палюх.

За його словами, конструкторські рішення базувалися на існуючому у медтехніці комплекті «універсального санітарного обладнання». Для реалізації завдання було витрачено всього 22 тисячі гривень. Машина недорога і в обслуговуванні.

«Ми можемо і хочемо працювати в оборонній сфері, виготовляти або модернізувати автомобільну техніку для  потреб армії. Для цього є і виробнича база, і власні конструкторські потужності та фахівці. Потрібне лише державне замовлення», –сказав Палюх. повідомлення якого передає сьогодні, 8 листопада, кореспондент агенції «Укрінформ».

dailylviv.com

До теми

12:10 7 серпня 2022 р.

Головне – залишатись у приміщенні або терміново у нього зайти: МОЗ дало рекомендації у разі ядерної аварії

Країна-терорист росія не дотримується жодних законів та правил ведення війни, кожен українець повинен знати базові правила поведінки у випадку надзвичайної ситуації будь-якого характеру.

Рубрика: Медицина

18:57 4 серпня 2022 р.

Охматдит і Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр хочуть об'єднати. Мотивація

У Львові хочуть створити комунальне некомерційне підприємство “Львівський регіональний клінічний центр медицини дитинства”. Таке рішення має прийняти Львівська обласна рада, керуючись Законом України “Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо удосконалення законодавства з питань діяльності закладів охорони здоров’я”.

Рубрика: Медицина

13:55 4 серпня 2022 р.

Маму і доньку, які під час ракетного обстрілу росіян втратили ноги, поставили на протези у Каліфорнії

Після місяців реабілітації та підготовки у Першому медоб’єднанні Львова, зараз Наталя та її донька Яна Степаненки вже проходять перший етап протезування у Каліфорнії.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Відеоканал Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Відеоканал Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

Відеоканал БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Відеоканал Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Відеоканал Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу