Львівській дитячій лікарні «ОХМАТДИТ» вручили нове офтальмологічне обладнання (відео)

17:52 10 березня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Як повідомили у вівторок «Щоденному Львову»в прес-службі ЛОДА, сьогодні, 10 березня, офтальмологічному відділенню Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «ОХМАТДИТ» вручили нове обладнання, придбане Всеукраїнським благодійними фондом «Серце до серця» на кошти, зібрані під час IX акції, яка тривала на Львівщині впродовж квітня минулого року.

«Сьогодні, 10 березня, офтальмологічному відділенню Львівської обласної дитячої клінічної лікарні «ОХМАТДИТ» вручили нове обладнання», – повідомили у вівторок «Щоденному Львову» в прес-службі облдержадміністрації, конкретизуючи при цьому:

«Медичне обладнання придбане Всеукраїнським благодійними фондом «Серце до серця» на кошти, зібрані під час IX акції, яка тривала на Львівщині впродовж квітня минулого року. Захід відбувся під гаслом «Я хочу бачити життя!».

Як розповів заступник голови Львівської ОДА Володимир Харчук, загалом у рамках акції у Львівській області у 2014 році зібрано 131 831, 53 грн. На ці кошти закуплено: лазерну систему для корекції зору, мікропризмові елементи Френеля для корекції косоокості, а також освітлювач для таблиці перевірки гостроти зору.

За його словами, для належної організації акції у 2014 році підписано розпорядження голови ОДА щодо проведення вказаної акції. У всіх районах області та містах обласного значення визначено відповідальні структурні підрозділи та відповідальних посадових осіб за проведення благодійної акції.

Ці особи також отримали скриньки для збору пожертв на місцях та поліграфічну продукцію (наклейки, плакати тощо). «Діяльність волонтерів координував департамент соціального захисту населення облдержадміністрації», – зазначив В.Харчук.

Заступник голови ОДА розповів, що 1 квітня стартує наступна акція, яка є десятою – ювілейною. Триватиме вона до 30 квітня. Темою акції буде реанімація та екстрена допомога для дітей.

Кошти збирались під час проведення концертів, виставок, театральних вистав, футбольних матчів, також у школах, вищих навчальних закладах, церквах та просто на вулицях. Водночас представники громадської організації «Серце до серця» сьогодні відзначили найактивніших волонтерів. До акції активно долучились такі громадські організації Львівщини: МГО «Сокіл», ГО «Українська молодь Христові», Львівська округа Пласту, ГО «Центр «Молода дипломатія», ГО «Студентський рух «Студент за студента», ГО «Завжди вірні».


Відео: tvzikua

dailylviv.com

До теми

16:38 25 травня 2022 р.

Німеччина скасовує COVID-обмеження

Німеччина скасовує ряд обмежень на в'їзд, які були запровадженіі через COVID-19. Нові правила почнуть діяти з 1 червня.

Рубрика: Медицина

13:05 25 травня 2022 р.

Епідситуація на Львівщині: відсутність мавпячої віспи та спад захворюваності на Covid-19

У країнах Європи зареєстровано вже 258 випадків захворювання на вірус мавпячої віспи (включно з підозрами на захворювання). Проте в Україні ще не зафіксовано жодного такого випадку. Разом з тим, захворюваність на Covid-19 на Львівщині має тенденцію до зниження.

Рубрика: Медицина

10:52 25 травня 2022 р.

У Львові бум народження двійнят

За останні кілька днів у пологовому Львівського територіального медичного об’єднання №3 народилося три пари двійнят.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу