Львівській дитячій лікарні «Охматдит» передали нове ультразвукове обладнання

17:24 18 грудня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської облдержадміністрації

Апарат «Vivid S5» дозволить зменшити дитячу смертність

У п’ятницю, 18 грудня, Львівська обласна дитяча клінічна лікарня «Охматдит» отримала нове обладнання для ультразвукової діагностики. Новий універсальний апарат, який використовуватимуть для серцево-судинних досліджень, придбали за кошти Львівської обласної ради. Про це повідомили у департаменті охорони здоров'я Львівської облдержадміністрації.

Головний позаштатний спеціаліст департаменту з дитячої кардіоревматології Ольга Куриляк розповіла: «Апарат «Vivid S5» допоможе виявляти проблеми на ранній стадії. Адже від хорошої діагностики залежить результат подальшого лікування. Завдяки цьому обладнанню ми зможемо виявляти критичні вади серця, що, у свою чергу, дозволить зменшити дитячу смертність».

Головною перевагою системи є висока частота кадрів у секунду, що, в поєднанні з якісною візуалізацією, дає можливість бачити і аналізувати найдетальніші структури та в реальному часі спостерігати сердечні скорочення без затримки. Про це повідомили сьогодні, 18 грудня, «Щоденному Львову» в прес-службі обласної державної адміністрації.

dailylviv.com

До теми

12:46 26 жовтня 2020 р.

Covid-19: в Україні хочуть відновити виробництво вакцин

20 жовтня МОЗ разом із вченими та науковцями презентували президенту України Володимиру Зеленському результати доклінічної фази дослідження оригінального українського кандидата у вакцини проти COVID-19.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу