Львівські санепідеміологи застерігають: «Ранні овочі – суміш нітратів і пестицидів»

15:53 10 червня 2015 р.

  • 0


Фото: reporter.pl.ua

Концентрація хімічних сполук в овочах, які вирощені в захищених ґрунтах (теплицях, парниках), більша, аніж в овочах, які вирощуються у відкритих ґрунтах або під відкритим небом.

Ранні овочі накопичують багато нітратів. Крім цього, концентрація цих хімічних сполук в овочах, які вирощені в захищених ґрунтах (теплицях, парниках), більша, ніж в овочах, які вирощуються у відкритих ґрунтах або під відкритим небом.

Галицький відділ Львівського міського управління ГУ Держсанепідслужби у Львівській області застерігає, що ранні овочі – це суміш нітратів та пестицидів. Його співробітники також розповіли:

«Інтенсивне забруднення довкілля нітратами пов’язане з виробничою діяльністю людини. Особливу роль в цьому процесі відіграє інтенсивне застосування азотних добрив, що призводить до різкого збільшення вмісту нітратів не тільки в ґрунтових і поверхневих водах і ґрунті, але й у сільськогосподарській продукції.

Саме овочі є основним джерелом поступлення нітратів в організм людини. Особливої актуальності це питання набуває з появою на наших ринках широкого асортименту привозних овочів, які вирощуються в теплицях та парниках і містять у собі значну кількість нітратів.

Регулярне поступлення підвищених доз нітратів з харчовими продуктами негативно впливає на організм людини. Зокрема, вони підвищують вміст метгемоглобіну в крові і викликають захворювання метгемоглобінемію.

Крім цього, вони порушують вуглеводний обмін речовин і викликають інші патологічні зміни. Особливо чутливі до їх токсичної дії грудні діти та люди похилого віку.

Які ж ознаки гострого отруєння нітратами? Виражена синюшність шкіри та слизових оболонок (дуже рідко може бути різка блідість); загальна слабкість, сонливість, (у дітей неспокійна поведінка), запаморочення голови, сильні головні болі, потемніння в очах; задишка, порушення координації, зниження артеріального тиску, збільшення частоти серцевих скорочень; у важких випадках – судоми, втрата свідомості, коматозний стан. 

Гостре отруєння, як правило, виникає при одноразовому попаданні в організм високих доз нітратів. При тривалому вживанні забрудненої нітратами води і овочів розвивається хронічна нітратна інтоксикація.

В організмі виникає цілий ряд порушень: підвищується концентрація метгемоглобіну крові – більще 2%, а це спричиняє кисневе голодування органів і тканин; можливий розвиток хронічних гастритів, гастродуоденітів, виразкової хвороби, захворювань печінки і жовчовидільних шляхів; дистрофічні зміни в серцевому м`язі; захворювання і порушення функції нирок; порушення зі сторони нервової і серцево-судинної систем: дратівливість, швидка втомлюваність, зниження працездатності та розумової активності тощо; нітрати також сприяють розвитку алергічних хвороб.

Позбутися нітратів у овочах та фруктах повністю неможливо та й недоцільно – разом з ними «гинуть» і вітаміни. А ось зменшити їхню кількість потрібно:

кількість нітратів зменшується в разі ретельного миття та чищення овочів на 10-15%. Петрушку, кріп, салату рекомендують вимочувати дві години перед споживанням, у картоплі, моркві, буряках, капусті, якщо потримати їх годину у воді, вміст нітратів зменшиться на 25-30%;

у процесі варіння моркви та буряка нітрати переходять у воду в перші 30-40 хвилин, картопля при цьому втрачає їх до 80%, морква, капуста – до 70%, буряк – до 40 %;

при годуванні дітей морквою використовуйте зовнішній шар, який залишається безпечним, тому що нітрати переважно накопичуються у її центральній частині;

соліть і заквашуйте овочі. На четвертий день вміст нітратів починає падати, на 18 день ця сполука майже не визначається;

аби зменшити вміст нітратів у огірках, помідорах та редисці, належить зрізати м’якуш біля «хвостиків»;

не їжте у динях та кавунах нестиглий м’якуш біля шкуринки.

незрілі овочі та фрукти містять в 2-3 рази більше нітратів, ніж достиглі,

споживайте якомога більше чорної смородини, червоної та білої порічки (у висячих плодах нітратів може й узагалі не бути), пийте зелений чай – це натуральні нейтралізатори нітратів;

якщо у вас є можливість, використовуйте для пиття доочищену, бутильовану воду, що має на етикетці назву та адресу виробника, хімічний склад, термін придатності та умови зберігання.

При покупці свіжих овочів та фруктів вимагайте у продавця документ про вміст нітратів в їх продукції».

Про це повідомили «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

09:59 28 травня 2020 р.

На Львівщині - ще 4 смерті інфікованих коронавірусом

Як повідомила Галина Слічна, заступниця міського голови Львова та керівниця міського штабу з протидії коронавірусу, на Львівщині підтверджено ще 4 летальні випадки людей, інфікованих коронавірусом. Станом на ранок 28 травня загалом — 48 таких випадків на Львівщині.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Львівська ОТГ: "за" і "проти"

Рубрика: Політика

Україномовні медіа в Україні

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу