Львівські освітяни навчатимуться надавати першу домедичну допомогу

11:15 14 травня 2019 р.

Світлина ілюстративна

Світлина ілюстративна
Фото: cab-ukraine.business.site

13 травня розпочнеться перший етап дводенних навчань для педагогів шкіл Львова з надання першої домедичної допомоги, який триватиме до 13 червня.

Про це повідомили у вівторок, 14 травня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Навчання відбуватимуться на базі Навчально-методичного центру освіти  Львова. Їх організовано спільно з Мальтійською службою допомоги».

«Після першого етапу, учителі отримають сертифікати та методичні рекомендації щодо застосування навичок у освітньому процесі. У вересні 2019 року заплановано проведення другого етапу триденних навчань для тієї ж категорії вчителів», – поінформували в управлінні освіти ЛМР.

«Після другого етапу учасники отримають сертифікати тренерів та посібник методичних матеріалів та програми для викладання модулів у п’ятих-восьмих і десятих класах з предмету «Основи здоров`я і «Захист Вітчизни» у межах тем «Основи медичних знань». Загалом пройдуть п’ятиденний курс навчання понад 218 педагогів усіх навчальних закладів освіти Львова», – повідомили в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

19:47 21 вересня 2021 р.

У Львові запровадили жовтий рівень епідбезпеки: обмеження для закладів освіти, культури та спорту

Сьогодні, 21 вересня, міська комісія з питань ТЕБ і НС, на виконання рішення державної комісії з питань ТЕБ та НС, вирішила запровадити на території Львівської МТГ «жовтий» рівень епіднебезпеки, ввести обмеження для закладів освіти, культури та спорту.

Рубрика: Медицина

17:29 21 вересня 2021 р.

У школах Львова з малим відсотком вакцинації відкривають пункти щеплень (відео)

Перший заступник міського голови Львова Андрій Москаленко розповів про запровадження жовтої зони на території всієї країни та подальшу роботу навчальних закладів міста.

Рубрика: Медицина

17:23 21 вересня 2021 р.

Поява папілом під час вагітності: чи варто бити на сполох

Під час вагітності в організмі відбувається багато змін, природно, що вагітність позначається на зовнішності. Жінки з великою увагою ставляться в цей період до свого здоров'я і до зовнішніх змін. Іноді вони спостерігають появу папілом.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

Білоруські опозиціонери у Львові

Рубрика: Політика

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу