Львівські медики зібрали для польового військового госпіталю 120 тисяч гривень

09:44 6 березня 2015 р.


Фото: dyvys.info

Як повідомили в п’ятницю «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, управління охорони здоров’я та заклади охорони здоров’я, підпорядковані ЛМР, передали 120 тисяч грн на підтримку Львівського польового військово-медичного госпіталю.

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 6 березня, «Щоденному Львову», що управління охорони здоров’я та заклади охорони здоров’я, підпорядковані ЛМР, передали 120 тисяч грн на підтримку Львівського польового військово-медичного госпіталю. В повідомленні також конкретизують: 

«Окрім того, минулого року працівники управління та закладів охорони здоров’я зібрали та передали понад один мільйон гривень благочинної допомоги на матеріально-технічне забезпечення  учасників АТО. Начальник управління охорони здоров’я Володимир Зуб зазначив також:

«Минулого року медичні працівники установ, які підпорядковані Львівській міській раді, зібрали понад 1 млн. грн. на підтримку АТО. Спочатку це були перекази заробітних плат, потім ми від цього відмовилися.

Ми зібрали гроші і публічно передали, в присутності головних лікарів, заступників, інших спеціалістів, священика. Ми передали власне нашим лікарям, які на полігоні вчили людей навикам надання першої медичної допомоги і там формували індивідуальні аптечки для кожного солдата. В кожного на поясі була аптечка, в якій – елементарні засоби (джгут кровоспинний, знеболюючі, бинт, вата, протипростудні апарати)».

dailylviv.com

До теми

17:25 23 травня 2022 р.

У найжвавіших місцях Львова встановлять дефібрилятори для порятунку людей

У Львові, в найлюдніших місцях, встановлять три дефібрилятори - прилади, призначені для ліквідації порушення серцевої діяльності. Це дозволить будь-кому без спеціальної медичної освіти допомогти людині у випадку раптової зупинки серця просто на вулиці.

Рубрика: Медицина

11:09 23 травня 2022 р.

Велика міжхребцева кила не витримала вулика з бджолами

Ще рік тому для львів’янки Наталії Гук, здавалося, не було іншого способу позбутися 6-міліметрової міжхребцевої кили, як лягти під ніж. Тоді вона не підозрювала, що цієї зими альтернативний метод знайде у вулику з бджолами.

Рубрика: Медицина

11:46 22 травня 2022 р.

Бензин про запас: у Львові вибухнула каністра з пальним, власник у критичному стані

35-річний чоловік з Львівської області постраждав від вибуху каністри з бензином та у шоковому стані був госпіталізований в опіковий Центр лікарні святого Луки Першого медоб’єднання Львова.

Рубрика: Медицина

15:37 21 травня 2022 р.

Лікарні у Львові прийняли поранених з Дніпра: наймолодшому пацієнту – 30 років, а найстаршому – 89

20 поранених з Дніпропетровської і Донецької областей доправили до Першого медоб‘єднання Львова спеціальним медичним потягом. Більшість – у стані середньої важкості після мінно-вибухових травм, п‘ятеро – у важкому стані.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу