Львівські медики зібрали для польового військового госпіталю 120 тисяч гривень

09:44 6 березня 2015 р.


Фото: dyvys.info

Як повідомили в п’ятницю «Щоденному Львову» в прес-службі міської ради, управління охорони здоров’я та заклади охорони здоров’я, підпорядковані ЛМР, передали 120 тисяч грн на підтримку Львівського польового військово-медичного госпіталю.

У прес-службі міської ради повідомили сьогодні, 6 березня, «Щоденному Львову», що управління охорони здоров’я та заклади охорони здоров’я, підпорядковані ЛМР, передали 120 тисяч грн на підтримку Львівського польового військово-медичного госпіталю. В повідомленні також конкретизують: 

«Окрім того, минулого року працівники управління та закладів охорони здоров’я зібрали та передали понад один мільйон гривень благочинної допомоги на матеріально-технічне забезпечення  учасників АТО. Начальник управління охорони здоров’я Володимир Зуб зазначив також:

«Минулого року медичні працівники установ, які підпорядковані Львівській міській раді, зібрали понад 1 млн. грн. на підтримку АТО. Спочатку це були перекази заробітних плат, потім ми від цього відмовилися.

Ми зібрали гроші і публічно передали, в присутності головних лікарів, заступників, інших спеціалістів, священика. Ми передали власне нашим лікарям, які на полігоні вчили людей навикам надання першої медичної допомоги і там формували індивідуальні аптечки для кожного солдата. В кожного на поясі була аптечка, в якій – елементарні засоби (джгут кровоспинний, знеболюючі, бинт, вата, протипростудні апарати)».

dailylviv.com

До теми

19:45 4 березня 2021 р.

12 березня у Львові зберуться всі ті, кому трансплантували органи донорів: 6 сердець і 22 нирки

За один рік в лікарні швидкої допомоги у Львові проведено найбільшу в Україні кількість посмертних пересадок. Загалом трансплантовано 6 сердець, 2 печінки, 22 нирок, 10 із яких посмертно, а також підшлункову залозу.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу