Бійців Львівського полку Національної гвардії навчають правильно надавати медичну допомогу

17:05 8 травня 2015 р.


Фото: прес-служба Національної гвардії України

На базі Львівського полку Національної гвардії України відпрацьовувались питання надання першої медичної допомоги, евакуації поранених з поля бою, зупинка кровотеч, знеболення.

У рамках співпраці з медичною службою Західного територіального управління Національної гвардії України з комунальним закладом «Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» на чолі з завідувачем навчально-тренувального відділу Людмилою Герою продовжується підготовка військовослужбовців, які готуються у відрядження в зону проведення антитерористичної операції щодо надання першої медичної допомоги в умовах бойових дій. 5 травня на базі Львівського полку Національної гвардії України відпрацьовувались питання надання першої медичної допомоги, евакуації поранених з поля бою, зупинка кровотеч, знеболення.

На стройовому плацу було виставлено навчальну матеріальну базу за допомогою якої військовослужбовці змогли більш детально відпрацювати питання надання першої медичної допомоги. Розпочались заняття з вступного слова начальника медичної служби Західного територіального управління Національної гвардії України полковника медичної служби Андрія Коробкіна, який наголосив, що надання першої медичної допомоги на полі бою є основною запорукою врятування життя пораненому, що дуже важливо надати її правильно та кваліфіковано.

Під час занять кожен військовослужбовець за допомогою начальника медичної служби полку майора медичної служби Євгена Бочарського та медиків центру екстреної медичної допомоги мав змогу практично відпрацювати  прийоми первинного огляду пораненого, переведення його в положення на боці, зупинці кровотечі з різних частин тіла та кінцівок, проведення серцево-легеневої реанімації, а також транспортування пораненого різними способами в сектор укриття. Навички отримані під час заняття стануть в нагоді під час виконання службово-бойових завдань в зоні проведення антитерористичної операції на Сході України.

Про це повідомили сьогодні, 8 травня, в прес-службі Національної гвардії України.

dailylviv.com

До теми

13:31 16 жовтня 2021 р.

Вакцинація від коронавірусу за добу: Львівська область - друга, після Дніпропетровської

Найбільшу кількість щеплень за 15 жовтня 2021 року було проведено у Дніпропетровській області – 14 923 щеплення, а за ввесь період вакцинальної кампанії – у м. Києві – 1 930 977 щеплень.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Доступні кредити 5-7-9% на Львівщині

Рубрика: Економіка

100 днів ринку землі у Львівській області

Рубрика: Економіка

Маркетплейс для провайдерів, влади та ГО

Рубрика: Освіта і наука

Йосиф Ситник, заступник голови ЛОО ВО "Свобода", про політичні кулуари

Рубрика: Політика

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу