Бійців Львівського полку Національної гвардії навчають правильно надавати медичну допомогу

17:05 8 травня 2015 р.


Фото: прес-служба Національної гвардії України

На базі Львівського полку Національної гвардії України відпрацьовувались питання надання першої медичної допомоги, евакуації поранених з поля бою, зупинка кровотеч, знеболення.

У рамках співпраці з медичною службою Західного територіального управління Національної гвардії України з комунальним закладом «Львівського обласного центру екстреної медичної допомоги та медицини катастроф» на чолі з завідувачем навчально-тренувального відділу Людмилою Герою продовжується підготовка військовослужбовців, які готуються у відрядження в зону проведення антитерористичної операції щодо надання першої медичної допомоги в умовах бойових дій. 5 травня на базі Львівського полку Національної гвардії України відпрацьовувались питання надання першої медичної допомоги, евакуації поранених з поля бою, зупинка кровотеч, знеболення.

На стройовому плацу було виставлено навчальну матеріальну базу за допомогою якої військовослужбовці змогли більш детально відпрацювати питання надання першої медичної допомоги. Розпочались заняття з вступного слова начальника медичної служби Західного територіального управління Національної гвардії України полковника медичної служби Андрія Коробкіна, який наголосив, що надання першої медичної допомоги на полі бою є основною запорукою врятування життя пораненому, що дуже важливо надати її правильно та кваліфіковано.

Під час занять кожен військовослужбовець за допомогою начальника медичної служби полку майора медичної служби Євгена Бочарського та медиків центру екстреної медичної допомоги мав змогу практично відпрацювати  прийоми первинного огляду пораненого, переведення його в положення на боці, зупинці кровотечі з різних частин тіла та кінцівок, проведення серцево-легеневої реанімації, а також транспортування пораненого різними способами в сектор укриття. Навички отримані під час заняття стануть в нагоді під час виконання службово-бойових завдань в зоні проведення антитерористичної операції на Сході України.

Про це повідомили сьогодні, 8 травня, в прес-службі Національної гвардії України.

dailylviv.com

До теми

12:02 30 жовтня 2020 р.

Кабмін підвищив зарплати сімейним лікарям

Кабінет міністрів України підвищив зарплати сімейним лікарям, піднявши ставку за надання медичної допомоги за кожного пацієнта. Ставку підвищено на 51 гривню.

Рубрика: Медицина

17:56 29 жовтня 2020 р.

У Львові розглядають розгортання резервних ліжкомісць у поліклініках

Упродовж останніх тижнів в Україні фіксують збільшення кількості захворілих на COVID. Тож на випадок критичного зростання кількості пацієнтів, які будуть потребувати стаціонарної допомоги, зараз місто розглядає різні варіанти для розгортання резервних ліжкомісць у медичних закладах, зокрема поліклініках.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу