Львівські медики доставили 66-му мобільному госпіталю на передовій автомобіль та іншу допомогу

16:28 20 квітня 2015 р.


Фото: прес-служба Національної гвардії України

Як повідомили в понеділок у прес-службі НГУ, шефи зі Львівщини передали фронтовикам продукти, питну воду та медикаменти, а також придбаний за кордоном та приведений до належного технічного стану автомеханіками міської станції швидкої медичної допомоги й переобладнаний під санітарний автомобіль «Mercedes».

У прес-службі Національної гвардії України повідомили сьогодні, 20 квітня:

«Особовий склад 66-го мобільного госпіталю Військово-медичного клінічного центру Західного регіону, який виконує завдання за призначенням в межах антитерористичної операції, відвідали шефи з Львівщини. Як розповів представник госпіталю підполковник Іван Держило, робоча група у складі заступника директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ореста Середи та заступника головного лікаря Львівської станції швидкої медичної допомоги з медичної допомоги Володимира Козія прибула до підшефних не з порожніми руками. Іван Держило розповів також:

«Знаємо один одного вже не один рік, постійно працюємо у тісній взаємодії. І за мирного часу в нас було реалізовано чимало перспективних благочинних проектів, а від початку АТО їхня кількість суттєво зросла.

Цього разу наші колеги доставили продукти, питну воду та медикаменти, а також придбаний за кордоном та приведений до належного технічного стану автомеханіками міської станції швидкої медичної допомоги й переобладнаний під санітарний автомобіль «Mercedes». Це авто було придбано за кошти, зібрані у медичних колективах області.  Така підтримка є дуже важливою для нашого колективу, адже життя санітарного транспорту в зоні бойових дій нетривке, а тому відчуваємо постійну потребу в оновленні автотранспортного парку».

За словами посадовців, військові медичні працівники ґрунтовно облаштувалися на місці, грамотно організувавши всі необхідні підрозділи та відділення: «Все табельне спорядження і обладнання, передане медичними закладами області, наші військові використовують на повну потужність. Медикаментами забезпечені добре, мають постійну підтримку не лише з Львівщини, а й від волонтерів Харківщини та Дніпропетровщини».

dailylviv.com

До теми

13:46 7 травня 2021 р.

Вертоліт ДСНС евакуював хворого з Самбірського району до Львова (відео)

7 травня, в рамках Єдиного аеромедичного простору, вертоліт ЄС-145 Єврокоптер доправив 54-річного чоловіка з гострим порушенням мозкового кровообігу для негайної допомоги з віддаленого населеного пункту Львівщини до обласного центру.

Рубрика: Медицина

12:41 7 травня 2021 р.

На Львівщині не виключають збільшення захворювань на ковід вже наступного тижня

На сьогоднішньому брифінгу щодо епідситуації на Львівщині директор департаменту Львівської ОДА Орест Чемерис зазначив, що ситуація на Львівщині стабілізувалася, проте, після закінчення святкового періоду збільшилась мобільність населення, що може призвести до збільшення кількості захворювань вже наступного тижня.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу