Львівські медики доставили 66-му мобільному госпіталю на передовій автомобіль та іншу допомогу

16:28 20 квітня 2015 р.


Фото: прес-служба Національної гвардії України

Як повідомили в понеділок у прес-службі НГУ, шефи зі Львівщини передали фронтовикам продукти, питну воду та медикаменти, а також придбаний за кордоном та приведений до належного технічного стану автомеханіками міської станції швидкої медичної допомоги й переобладнаний під санітарний автомобіль «Mercedes».

У прес-службі Національної гвардії України повідомили сьогодні, 20 квітня:

«Особовий склад 66-го мобільного госпіталю Військово-медичного клінічного центру Західного регіону, який виконує завдання за призначенням в межах антитерористичної операції, відвідали шефи з Львівщини. Як розповів представник госпіталю підполковник Іван Держило, робоча група у складі заступника директора департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ореста Середи та заступника головного лікаря Львівської станції швидкої медичної допомоги з медичної допомоги Володимира Козія прибула до підшефних не з порожніми руками. Іван Держило розповів також:

«Знаємо один одного вже не один рік, постійно працюємо у тісній взаємодії. І за мирного часу в нас було реалізовано чимало перспективних благочинних проектів, а від початку АТО їхня кількість суттєво зросла.

Цього разу наші колеги доставили продукти, питну воду та медикаменти, а також придбаний за кордоном та приведений до належного технічного стану автомеханіками міської станції швидкої медичної допомоги й переобладнаний під санітарний автомобіль «Mercedes». Це авто було придбано за кошти, зібрані у медичних колективах області.  Така підтримка є дуже важливою для нашого колективу, адже життя санітарного транспорту в зоні бойових дій нетривке, а тому відчуваємо постійну потребу в оновленні автотранспортного парку».

За словами посадовців, військові медичні працівники ґрунтовно облаштувалися на місці, грамотно організувавши всі необхідні підрозділи та відділення: «Все табельне спорядження і обладнання, передане медичними закладами області, наші військові використовують на повну потужність. Медикаментами забезпечені добре, мають постійну підтримку не лише з Львівщини, а й від волонтерів Харківщини та Дніпропетровщини».

dailylviv.com

До теми

17:25 23 травня 2022 р.

У найжвавіших місцях Львова встановлять дефібрилятори для порятунку людей

У Львові, в найлюдніших місцях, встановлять три дефібрилятори - прилади, призначені для ліквідації порушення серцевої діяльності. Це дозволить будь-кому без спеціальної медичної освіти допомогти людині у випадку раптової зупинки серця просто на вулиці.

Рубрика: Медицина

11:09 23 травня 2022 р.

Велика міжхребцева кила не витримала вулика з бджолами

Ще рік тому для львів’янки Наталії Гук, здавалося, не було іншого способу позбутися 6-міліметрової міжхребцевої кили, як лягти під ніж. Тоді вона не підозрювала, що цієї зими альтернативний метод знайде у вулику з бджолами.

Рубрика: Медицина

11:46 22 травня 2022 р.

Бензин про запас: у Львові вибухнула каністра з пальним, власник у критичному стані

35-річний чоловік з Львівської області постраждав від вибуху каністри з бензином та у шоковому стані був госпіталізований в опіковий Центр лікарні святого Луки Першого медоб’єднання Львова.

Рубрика: Медицина

15:37 21 травня 2022 р.

Лікарні у Львові прийняли поранених з Дніпра: наймолодшому пацієнту – 30 років, а найстаршому – 89

20 поранених з Дніпропетровської і Донецької областей доправили до Першого медоб‘єднання Львова спеціальним медичним потягом. Більшість – у стані середньої важкості після мінно-вибухових травм, п‘ятеро – у важкому стані.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу