Львівські медики діагностують глаукому

11:55 6 березня 2017 р.

  • 0

У Всесвітній день боротьби з глаукомою у Львові стартувала акція щодо раннього виявлення і лікування цього захворювання.

Про це повідомили сьогодні, 6 березня, у Львівській міськраді, де також поінформували:

«Зі 6 до 17 березня львів’ян закликають виміряти внутрішньоочний тиск у поліклініках міста, щоб профілактувати слабкозорість та сліпоту. Таку акцію управління охорони здоров’я ЛМР проводить щорічно уже вшосте поспіль».

«Минулого року під час акції «Дні профілактики і раннього виявлення глаукоми» тонометрію (вимірювання внутрішньоочного тиску) було проведено 6636 особам. У 128 пацієнтів виявлено підвищений внутрішньоочний тиск. Вперше виявлено та поставлено діагноз  «глаукома»  50 пацієнтам. За попередні роки за результатами акцій виявлено 530 осіб з підвищеним внутрішньоочним тиском та 277 пацієнтів з діагнозом «глаукома», – зазначили також у ЛМР.

«За інформацією головного позаштатного спеціаліста управління охорони здоров’я ЛМР з офтальмології Тетяни Смаль, у Львові – 3233 хворих на глаукому. З них більше 850 осіб – на стадіях, коли розвивається незворотня сліпота. Управління охорони здоров’я Львівської міської ради наголошує, що вчасно виявлене захворювання, правильне лікування та виконання усіх рекомендацій офтальмолога дає можливість уникнути ускладнень і, таким чином, зберегти зір. Відтак, запрошує мешканців Львова відвідати свою поліклініку та виміряти внутрішньоочний тиск», – повідомили також сьогодні, 6 березня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

22:04 31 березня 2020 р.

17 летальних випадків від COVID-19 в Україні

За результатами досліджень вірусологічної референс-лабораторії ЦГЗ України та обласних лабораторних центрів загалом підтверджено 645 випадків COVID-19.

Рубрика: Медицина

18:21 31 березня 2020 р.

У медзакладах Львова на коронавірус протестували 131 пацієнта з пневмонією або ГРЗ

Упродовж останніх днів у Львові експрес-тестами на коронавірус тестують пацієнтів з пневмонією або гострим респіраторним захворюванням. Наразі тестування зробили 131 пацієнту: позитивним тест виявився у 3 хворих.

Рубрика: Медицина

18:17 31 березня 2020 р.

У Львові експрес-тести зробили 170 водіям, і підозру на захворювання виявили у 3

У Львові продовжують тестувати на коронавірус працівників комунальних сфер міста, які вимушено контактують з великою кількістю людей, - водіїв громадського транспорту, соціальних працівників тощо.

Рубрика: Медицина

Останні новини

У Львівській області зафіксували ще два випадки захворювання на COVID-19

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення ФОПів в Україні

Рубрика: Економіка

Міжконфесійна церква у зоні ООС

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення у Львові

Рубрика: Кримінал

"За" перезавантаження плану ОТГ на Львівщині

Рубрика: Політика

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу