Львівські медики діагностують глаукому

11:55 6 березня 2017 р.

У Всесвітній день боротьби з глаукомою у Львові стартувала акція щодо раннього виявлення і лікування цього захворювання.

Про це повідомили сьогодні, 6 березня, у Львівській міськраді, де також поінформували:

«Зі 6 до 17 березня львів’ян закликають виміряти внутрішньоочний тиск у поліклініках міста, щоб профілактувати слабкозорість та сліпоту. Таку акцію управління охорони здоров’я ЛМР проводить щорічно уже вшосте поспіль».

«Минулого року під час акції «Дні профілактики і раннього виявлення глаукоми» тонометрію (вимірювання внутрішньоочного тиску) було проведено 6636 особам. У 128 пацієнтів виявлено підвищений внутрішньоочний тиск. Вперше виявлено та поставлено діагноз  «глаукома»  50 пацієнтам. За попередні роки за результатами акцій виявлено 530 осіб з підвищеним внутрішньоочним тиском та 277 пацієнтів з діагнозом «глаукома», – зазначили також у ЛМР.

«За інформацією головного позаштатного спеціаліста управління охорони здоров’я ЛМР з офтальмології Тетяни Смаль, у Львові – 3233 хворих на глаукому. З них більше 850 осіб – на стадіях, коли розвивається незворотня сліпота. Управління охорони здоров’я Львівської міської ради наголошує, що вчасно виявлене захворювання, правильне лікування та виконання усіх рекомендацій офтальмолога дає можливість уникнути ускладнень і, таким чином, зберегти зір. Відтак, запрошує мешканців Львова відвідати свою поліклініку та виміряти внутрішньоочний тиск», – повідомили також сьогодні, 6 березня, в прес-службі Львівської міськради.

dailylviv.com

До теми

17:32 13 квітня 2021 р.

Реанімаційний літак доставив до Львова важкопоранених військових

Сьогодні, 13 квітня, з Військово-медичного клінічного центру Північного регіону у Харкові здійснено планову медичну евакуацію. Поранені та хворі військовослужбовці проходили лікування у Харкові де військові лікарі стабілізували їх стан та підготували військових до наступного етапу лікування.

Рубрика: Медицина

17:11 13 квітня 2021 р.

Обласна рада підтримала приєднання психлікарні Заклад до обласної клінічної психіатричної лікарні

На сесії 13 квітня депутати Львівської обласної ради проголосували за припинення діяльності комунального некомерційного підприємства Львівської обласної ради «Львівська обласна психіатрична лікарня «Заклад», розташованого в селі Заклад Миколаївського району та приєднання його до комунального некомерційного підприємства Львівської обласної ради «Львівська обласна клінічна психіатрична лікарня». Реорганізація психіатричної лікарні «Заклад» не означає її закриття, запевняють депутати. Медустанова залишається і надалі надаватиме послуги пацієнтам. Оптимізація штату торкнеться лише адміністративно-управлінського апарату лікарні. Трудовий колектив «Львівської обласної психіатричної лікарні «Заклад» шляхом переведення оформлять в штат «Львівської обласної клінічної психіатричної лікарні".

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу