Львівська парафія святого Антонія передала на фронт стоматологічне обладнання

18:15 9 листопада 2016 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Католики збирають для військових берці, продукти, солодощі, медикаменти, духовну літературу.

У прес-службі міськради повідомили в середу, 9 листопада, що у вівторок Львівська римо-католицька парафія святого Антонія (францисканці) передала на схід України весь комплект сучасної медичної техніки для оснащення стоматологічного кабінету з Німеччини. Його та іншу допомогу для українських військових відправили зі Львова у Сіверськодонецьк. Особисто супроводжує цінний вантаж делегат провінції францисканців конвентуальних в Україні й заступник керівника відділу військового капеланства Римо-католицької Церкви в Україні – отець Едуард Кава.

За його словами, це повний комплект сучасної медичної техніки для обладнання стоматологічного кабінету, який францисканська парафія святого Антонія вирішили передати в зону АТО. Причому цей стоматологічний кабінет буде служити як українським військовим, так і жителям прифронтової зони.

Отець Едуард Кава додав: «Разом з обладнанням ми також передаємо матеріали для пломб і все  необхідне для функціонування кабінету. Стоматологічний кабінет буде передано на баланс міністерства оборони України, а опікуватися ним будуть місцеві волонтери та військові однієї з бригад, в числі якої є також і наші парафіяни. Таким чином, ми можемо бути впевнені, що ця допомога потрапить саме до тих людей, для кого вона найперше передбачена: українським військовим та цивільному населенню, особливо з сіл, що знаходяться у прифронтовій зоні і не мають фінансових можливостей для якісного лікування».

Окрім того, львівські католики збирають іншу допомогу для військових – уже закупили берці, продукти, солодощі, медикаменти, духовну літературу. До збору пожертв для підтримки армії долучились парафіяни та меценати храму святого Антонія, а також орден францисканців конвентуальних.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Всеукраїнський автомотопробіг колишніх наркозалежних “Шлях незалежних”. Заходи у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

100-річчя відкриття офісу ПЗУ (PZU) у Львові

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу