Львівська ОДА уклала з аптеками 151 угоду

12:00 22 січня 2018 р.


Фото: kurs.if.ua

В облдержадміністрації запевнили, що на Львівщині залучено до участі у проекті «Доступні ліки» 206 аптек.

У прес-службі Львівської облдержадміністрації повідомили сьогодні, 22 січня: «Згідно з показниками Державного бюджету України на 2018 рік, на продовження дії програми «Доступні ліки» для Львівської області передбачили фінансовий ресурс у сумі 65 мільйонів 302,4 тисяч гривень, з яких 30 000 тисяч гривень розподілено на адміністративно-територіальні одиниці області. Як розповіла директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірина Микичак, розпочали роботу по укладанню угод з аптечними закладами».

«Станом на 18 січня 2018 року вже укладена 151 угода, до участі у проекті залучено 206 аптек та виписано 14878 рецептів. У 2017 році 756 аптечні заклади долучились до участі у програмі, на реалізацію урядової програми спрямували45 мільйонів 513,6 тисячі гривень», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Мета програми «Доступні ліки» – забезпечити кожного громадянина України доступними та життєвонеобхідними лікарськими засобами з доведеною ефективністю, які покращать якість їхнього життя і запобіжать виникненню ускладнень та передчасної смертності. Механізм відшкодування вартості ліків (реімбурсації) поширюється на серцево-судинні захворювання, діабет ІІ типу та бронхіальну астму. Пріоритетність надали лікуванню цих хвороб, оскільки саме вони найбільше впливають на показники смертності населення або суттєво знижують якість життя пацієнта та ефективно лікуються на амбулаторному рівні», – повідомили також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

20:07 22 вересня 2021 р.

Кримінальна відповідальність за підробку документів про щеплення - Уряд вніс в Раду законопроєкт

Сьогодні Уряд схвалив розроблений фахівцями МОЗ проєкт Закону України "Про внесення змін до Кримінального кодексу України щодо встановлення відповідальності за підроблення документів, що стосуються проведення профілактичних щеплень”.

Рубрика: Медицина

18:21 22 вересня 2021 р.

В Уряді визначили перелік професій, виробництв та організацій, працівники яких мусять обов'язково щепитися від коронавірусу

В Міністерстві охорони здоров’я затвердять чіткий перелік професій, виробництв та організацій, працівники яких підлягають обов'язковим профілактичним щепленням від коронавірусної інфекції.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Ринок землі на Львівщині: перші три місяці

Рубрика: Економіка

12 претенденток на титул Міс Львів-2021

Рубрика: Культура

Ексголова Львівоблради Олександр Ганущин про впливи у політиці

Рубрика: Політика

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу