Львівська ОДА оприлюднила оновлений календар профілактичних щеплень

13:15 5 липня 2018 р.

  • 0
  • 873


Фото: moz.gov.ua

Дитина отримуватиме відтепер другу дозу вакцини проти гепатиту В на другому місяці життя.

Департамент охорони здоров'я Львівської облдержадміністрації оприлюднив оновлений календар профілактичних щеплень, а також розповів: «Оновлення  в календарі стосуються  вакцинації проти гепатиту В та туберкульозу. Новації в календарі базуються на міжнародному досвіді проведення імунізації, а також відповідають рекомендаціям Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ)».

«Щодо вакцинації проти туберкульозу – діти отримуватимуть єдине щеплення БЦЖ проти туберкульозу на третю-п’яту добу. Це доказово обґрунтований підхід з доведеною ефективністю. Такий підхід відповідає рекомендаціям Всесвітньої організації охорони здоров’я та визнаний світовою медичною спільнотою», – повідомили також в облдержадміністрації.

«Щодо вакцинації проти гепатиту В – відтепер другу дозу вакцини проти гепатиту В дитина отримуватиме у другий місяць життя. Це дозволить дозволить у майбутньому використовувати комбіновану багатокомпонентну вакцину, що зменшить кількість візитів на вакцинацію у перший місяць життя дитини», – поінформували також в облдержадміністрації.

Більше подробиць – на її сайті.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

09:20 21 листопада 2018 р.

8342 людини захворіли 2018 року на кір на Львівщині

За оперативними даними Центру громадського здоров’я МОЗ України, за останній тиждень на кір захворіли 1855 людей – 548 дорослих і 1 307 дітей (на 10% більше, аніж минулого тижня).

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 342

16:32 19 листопада 2018 р.

67% львів’ян уже підписали декларації з лікарями, – ЛМР

За інформацією керівника міського управління охорони здоров’я Володимир Зуб, у Львові декларацію із сімейним лікарем, терапевтом або педіатром, уже підписали майже 505 тисяч містян – 67% приписного населення Львова.

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 447