Львівська ОДА оприлюднила оновлений календар профілактичних щеплень

13:15 5 липня 2018 р.

  • 0
  • 420


Фото: moz.gov.ua

Дитина отримуватиме відтепер другу дозу вакцини проти гепатиту В на другому місяці життя.

Департамент охорони здоров'я Львівської облдержадміністрації оприлюднив оновлений календар профілактичних щеплень, а також розповів: «Оновлення  в календарі стосуються  вакцинації проти гепатиту В та туберкульозу. Новації в календарі базуються на міжнародному досвіді проведення імунізації, а також відповідають рекомендаціям Всесвітньої організації охорони здоров’я (ВООЗ)».

«Щодо вакцинації проти туберкульозу – діти отримуватимуть єдине щеплення БЦЖ проти туберкульозу на третю-п’яту добу. Це доказово обґрунтований підхід з доведеною ефективністю. Такий підхід відповідає рекомендаціям Всесвітньої організації охорони здоров’я та визнаний світовою медичною спільнотою», – повідомили також в облдержадміністрації.

«Щодо вакцинації проти гепатиту В – відтепер другу дозу вакцини проти гепатиту В дитина отримуватиме у другий місяць життя. Це дозволить дозволить у майбутньому використовувати комбіновану багатокомпонентну вакцину, що зменшить кількість візитів на вакцинацію у перший місяць життя дитини», – поінформували також в облдержадміністрації.

Більше подробиць – на її сайті.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

09:40 18 липня 2018 р.

Медики шпиталізували чотирьох отруєних у ресторані «Отаман» поблизу Львова

17 липня до Львівської обласної інфекційної клінічної лікарні потрапили з діагнозом «харчова токсикоз-інфекція й гостра кишкова інфекція» четверо відвідувачів ресторану «Отаман» у селі Пасіки-Зубрицькі в Пустомитівському районі.

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 888

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Рейтинги кандидатів у президенти

Рубрика: Політика

Адмінресурс і протидія йому

Рубрика: Політика

Маніпуляції на виборах-2019

Рубрика: Політика

Новий курс України: виклики та перспективи

Рубрика: Політика

Про валюту і валютні операції

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу