Львівська обласна клінічна лікарня одержала 25 тонн медичних препаратів і витратних матеріалів

15:05 23 жовтня 2023 р.

Фото до новини

Не дай Боже, щоб хоч якісь з них опинилися в аптеках на продаж.

25 тонн медичних препаратів та витратних матеріалів передала міжнародна медична гуманітарна організація «Лікарі без кордонів» Львівській обласній клінічній лікарні. Вартість допомоги сягає майже півмільйона євро. Про це ММГО «Лікарі без кордонів» поінформувала Dailylviv.com.

«Серед ліків – антибіотики широкого спектру дії, ліки від захворювань шкіри та інсулін», – каже Дмитро Очкусь, менеджер з постачання «Лікарів без кордонів».

Окрім того, міжнародна організація скерували медичні пожертви до лікарень у містах Бібрка та Перемишляни, що на Львівщині. Окрім того, «Лікарі без кордонів» співпрацюють з місцевими волонтерськими організаціями, які підтримують переселенців.

«Лікарі без кордонів» (MSF) — це міжнародна незалежна медична гуманітарна організація, що надає допомогу жертвам збройних конфліктів, епідемій, природних катастроф та людям, які не отримують медичної допомоги. MSF заснована в 1971 році. Нині здійснює діяльність у понад 70 країнах світу. У 1999 році була удостоєна Нобелівської премії миру. У грудні 2021 року відзначила 50-річчя своєї діяльності.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів