Львівська міськрада приєднала третю стоматологічну поліклініку до четвертої

13:00 29 листопада 2018 р.

  • 0
  • 450


Фото: leopolis.news

Депутати ЛМР ухвалили на сесії рішення «Про припинення Комунальної 3-ї стоматологічної поліклініки Львова шляхом приєднання до Комунального некомерційного підприємства «Стоматологічна поліклініка №4».

Директор юридичного департаменту ЛМР Гелена Пайонкевич наголосила під час розгляду ухвали: «Ми не маємо на меті скорочувати кількість закладів, які надають стоматологічну допомогу. А уможливити нормальне функціонування 3-ї стоматологічної поліклініки, враховуючи позицію трудового колективу, лікарів цієї поліклініки, які мають бажання співпрацювати з містом, і виконувати ухвали, які приймаються в сесійній залі Львівської міської ради. Поліклініки, які стали комунальними некомерційними підприємствами, зараз працюють у звичному режимі, отримують кошти на надання стоматологічної допомоги для тих категорій громадян, яким вона повинна надаватися безоплатно. Тому ми повинні прийняти ці рішення і завершити процедури перетворення всіх цих підприємств».

Про це повідомили в четвер, 29 листопада, в прес-службі Львівської міськради

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:55 6 грудня 2018 р.

На об’єднавчому соборі православних українців ухвалюватимуть статут єдиної церкви

Заступник голови адміністрації президента Ростислав Павленко не виключив, що Об'єднавчий собор може тривати від кількох годин до кількох діб, але є сподівання на «оптимістичний сценарій».

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 378