Львівська міськрада передала військовому шпиталю карету швидкої допомоги (відео)

15:44 8 червня 2015 р.


Фото: скріншот з «YouTube»

Сьогодні новим «Електроном» доставлятимуть з аеропорту до Військово-медичному клінічного центру західного регіону шістнадцятьох поранених під час боїв під Мар’їнкою.

Сьогодні, 8 червня, Військово-медичному клінічному центру західного регіону передали карету швидкої допомоги, придбану за 750 тисяч грн на заводі «ЕлектронМаш» ДП ПАТ «Концерн-Електрон» комунальним підприємством «Адміністративно-технічне управління». Як розповів міський голова Львова Андрій Садовий, цей автомобіль уже сьогодні будуть використовувати при транспортуванні поранених, котрі мають прибути у львівський аеропорт зі сходу України. Він також повідомив:

«Ми сьогодні спільно з керівництвом заводу «Електрон» передаємо військовому госпіталю машину. Ця машина спеціально виготовлена, враховуючи потреби військових медиків, щоб можна було достатньо швидко транспортувати поранених до можливостей отримати стаціонарне лікування.

Свого часу, коли ми роздумували, як нам бути з львівськими трамваями, коли ми подивились, скільки коштують нові взірці, вироблені за кордоном, бо в Україні не було якісного виробництва, «Електрон» погодився зробити і низькопідлоговий трамвай. Потім ми зробили тролейбус, електробус. Зараз вони працюють над автобусами.

На сьогоднішній день «швидкі» дуже потрібні. Вони виробили перший взірець машини швидкої допомоги. Місто цей взірець придбало і сьогодні офіційно передало для госпіталю. І сьогодні о 16.00 ця машина буде в роботі, коли прилітає борт з Дніпропетровська, з пораненими після останнього обстрілу бандитами.

18 наших хлопців сьогодні будуть доставлені у цей госпіталь. Ця швидка та інші машини будуть сьогодні активно працювати. 

Важливо, щоб держава знаходила кошти і купувала продукцію власного виробництва, яка по якості в деяких аспектах є краща, ніж іноземні взірці, бо враховує специфіку наших доріг. Це машина має дуже помірну ціну. Жоден закордонний екземпляр за такі кошти купили не можливо.

Це також є робочі місця у нас, в Україні, люди отримують зарплату і місцевий бюджет отримує податки. Що також дає можливість потім ці кошти використовувати на інвестиції, на інфраструктуру та інші проекти. 

Ця машина коштує 750 тисяч грн. Це кошти, які ми цільово передбачали у міському бюджеті, щоб купити цю машину і передати для військового госпіталю». 

Про це повідомили сьогодні, 8 червня, «Щоденному Львову», в прес-службі міської ради, де також розповіли:

«Це автомобіль швидкої допомоги типу В, який розроблено та обладнано для транспортування пацієнтів, здійснення основного медичного догляду та нагляду за ними. 

Вартість закупівлі – 750 тисяч грн. Саме за стільки запропонував автомобіль «Концерн-Електрон». Його єдиний конкурент – ТОВ фірма «Гал-Дизайн» – пропонувало «швидку» за майже 818 тисяч грн. 

Автомобіль ЕМ-320.12 «Електрон» – спеціальний транспортний засіб підвищеної прохідності (з колісною формулою 4х4.1) з комплектом медичної апаратури та засобів екстреної допомоги, призначений для транспортування, здійснення основного медичного догляду та нагляду за пацієнтом, надання кваліфікованої медичної допомоги, у т.ч. екстреної медичної допомоги, проведення інтенсивної терапії і моніторингу на догоспітальному етапі хворим та потерпілим безпосередньо як на місці виклику так і під час їх транспортування до стаціонарних лікарень. Автомобіль призначений для експлуатації у складних погодних умовах та в умовах бездоріжжя.  

У комплект оснащення автомобіля входять засоби перенесення та іммобілізації пацієнта, обладнання для вентиляції легенів (стаціонарний і переносний кисень та інші пристосування), портативна  система контролю дихання, дефібрилятор з реєстратором показників пацієнта, діагностична апаратура, в т.ч. електрокардіограф, інфузійна система, комплекти перев’язувальних матеріалів і засобів догляду за пацієнтом та відповідні медикаменти. Місткість автомобіля: в кабіні – дві особи, у медичному салоні – дві-чотири особи та ще одна – на ношах. 

Бензиновий двигун потужністю 105,0 кВт (142,8 к.с.) забезпечує швидкість – 110 км/год.

Автомобіль моделі ЕМ-320.12-03 «Електрон» сертифікований у відповідності до вимог Національного стандарту «Автомобілі швидкої медичної допомоги та їх устаткування» ДСТУ 7032:2009 та директиви 70/156/ЕЕС для транспортних засобів спеціального призначення у комплектації медичним обладнанням та устаткуванням за типом В і зареєстрований Державною службою України з лікарських засобів як медичний виріб».

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу