Львівська МДЛК отримала сертифікат «Чиста лікарня – безпечна для пацієнтів»

11:32 22 грудня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Львівська міська дитяча лікарня отримала сертифікат «Чиста лікарня — безпечна для пацієнтів»

Про це повідомили в суботу, 22 грудня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «У травні 2012 року стартував Всеукраїнський проект «Чиста лікарня — безпечна для пацієнтів». КНП «Міська дитяча клінічна лікарня м. Львова» одна з перших взяла участь в цьому проекті. Впродовж п’яти років тривала сертифікація, і 18 грудня лікарня здобула сертифікат «Чиста лікарня – безпечна для пацієнтів».

Головний лікар львівської МДЛК розповів: «Наша лікарня одна з перших взяла участь у цьому проекті. У 2013 році відділення діагностики та неврології були проатестовані та отримали сертифікат «Чиста лікарня – безпечна для пацієнтів». Упродовж п'яти років крок за кроком ми впевнено прямували до мети, і до цього проекту долучились усі 27 відділень лікарні. І 18 грудня 2018 року наша клініка – перша багатопрофільна лікарня у місті Львові, здобула сертифікат «Чиста лікарня – безпечна для пацієнтів». Усі 27 відділень пройшли сертифікацію на відповідність».

dailylviv.com

До теми

15:06 22 жовтня 2021 р.

COVID-сертифікат та міжнародне свідоцтво про вакцинацію: в чому різниця

Від сьогодні українців не пускатимуть в транспорт міжобласного сполучення без підтвердження щеплення в формі COVID-сертифіката або Міжнародного свідоцтва про вакцинацію, або без негативного ПЛР/антиген тесту.

Рубрика: Медицина

14:55 22 жовтня 2021 р.

Львівщина - третя за темпами вакцинації

Пандемія COVID-19 стрімко поширюється, однак завдяки вакцинам цей процес сповільнився. Вакцинація лишається найважливішим та найефективнішим інструментом у боротьбі проти вірусу.

Рубрика: Медицина

14:34 22 жовтня 2021 р.

Плата за безнадійне лікування зятя-учасника АТО у головній комунальній лікарні Львова. Тарифи

Плата за лікування зятя-учасника АТО у головній комунальній лікарні - лікарні швидкої медичної допомоги: 30 тис грн - за операцію, 3500 грн - за анестезію, 50 грн - за крапельницю, 300 грн - за окрему палату. А безкоштовні ліки, які дають хворим у Центрі легеневого здоров'я, малоефективні.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу