Львівська лікарня швидкої медичної допомоги отримала нового керівника

14:20 11 лютого 2020 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

Міський голова Львова Андрій Садовий представив колективу комунальної міської клінічної лікарні швидкої медичної допомоги нового головного лікаря – Олега Самчука.

Про це повідомили у вівторок, 11 лютого, у Львівській міськраді, де також розповіли, що Олег Самчук працював до цього головним лікарем Ковельського міськрайонного територіального медичного об’єднання й головним лікарем Ковельської центральної районної лікарні, де зумів провести унікальні операції в напрямку трансплантології – зокрема, з пересадки серця та нирок.

Як інформував «Щоденний Львів», на посаду директора Львівського обласного перинатального центру обрали Марію Малачинську, яка зараз очолює Львівський обласний центр репродуктивного здоров’я населення.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

13:12 25 лютого 2020 р.

На коронавірус ЛОДА скерує до 25 мільйонів гривень

На профілактику та реагування на можливі випадки зараження коронавірусом скерують до 25 мільйонів гривень. Відповідне рішення сьогодні ухвалили під час засідання комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій у Львівській ОДА. Сьогодні у Львові урядовці і медики розкажуть про ситуацію з коронавірусом

Рубрика: Медицина