Львівська дитяча лікарня «Охматдит» отримала 13 ліжечок для новонароджених

17:48 3 серпня 2018 р.

  • 0
  • 1311


Фото: oblrada.lviv.ua

Волонтери «Народної Самооборони» Львівщини передали в п’ятницю, 3 cерпня, в дитячу лікарню «Охматдит» 13 ліжечок для відділення новонароджених, які доставили із Німеччини.

Про це повідомили в п’ятницю, 3 серпня, в прес-службі Львівської обласної ради, де також розповіли: «Зібрав допомогу в Німеччині Вольфган Понто та його фонд «HOPE». За словами німецького благодійника, це його вже сороковий візит на Львівщину.

«Діти – це майбутнє будь-якої держави, тому вони повинні отримувати якісну медичну допомогу», – запевнив Вольфган Понто.

Меценат розповів також: «Допомогу сьогодні отримали також Західноукраїнський спеціалізований дитячий медичний центр (висококалорійне харчування та різноманітні медичні розхідні матеріали) та опікове відділення 8-ї міської клінічної лікарні (медичні розхідні матеріали). Крім того, ми допомагаємо здійснювати ремонтні роботи в лікарнях. Наприклад, невдовзі розпочинаємо ремонт в «Охматдиті». Загалом наш фонд допомагає медзакладам по всій Україні – від Львова до Лисичанська».

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

17:55 18 жовтня 2018 р.

Львівщина отримала ще 924 «пакунки малюка»

В облдержадміністрації запевнили: «18 жовтня Львівська область одержала четверту та п`яту партію «пакунків малюка» у кількості 924 штуки».

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 339

11:15 12 жовтня 2018 р.

Заклади первинної медичної допомоги у Львові фінансуватимуть залежно від кількості пацієнтів

Керівник міського управління охорони здоров’я Володимир Зуб запевнив: «З жовтня кожен медичний заклад Львова, який надає первинну допомогу, фінансуватиметься залежно від кількості та віку пацієнтів, яких обслуговує».

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 387

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Посол Індонезії у Львові

Рубрика: Політика

Технічні кандидати:помічники і шкідники

Рубрика: Політика

Перший Клуб менторів у Львові

Рубрика: Економіка

"Логіка" для журналістів

Рубрика: Освіта і наука

Реприватизація по-львівськи

Рубрика: Ситуації і пригоди

Всі відео розділу