Львівщина – в трійці лідерів із реалізації програми «Доступні ліки»

17:10 27 вересня 2018 р.

  • 0
  • 438


Фото: loda.gov.ua

В облдержадміністрації запевнили: «Львівська область входить у трійку лідерів із реалізації програми «Доступні ліки».

Про це повідомили в четвер, 27 вересня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Зокрема, з квітня минулого року, відколи почала працювати програма, на Львівщині отримали рецепти на «Доступні ліки» понад 530 тисяч мешканців. Про це інформують у міністерстві охорони здоров’я України».

«Разом із Львівщиною найбільшою популярністю програма користується у Дніпропетровській та Харківській областях. Загалом з квітня 2017 року вже понад 6,6 мільйонів українців скористалися програмою «Доступні ліки» та отримали ліки за понад 26,5 мільйонами рецептів», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Сьогодні за програмою можна отримати 261 препарат, з них 59 – повністю безоплатно. 202 препарати українці можуть отримати в аптеці з незначною доплатою. В середньому ця доплата становить близько 30% від вартості препарату», – розповіли також в облдержадміністрації.

«Як інформують у міністерстві, в затвердженому црядом бюджеті на 2019 рік вже закладено мільярд гривень на програму «Доступні ліки». Також у планах міністерства оновлення механізмів роботи програми – передусім, щоб пацієнти могли також отримувати рецепти у своїх лікарів, що працюють у приватних закладах або здійснюють свою діяльність як ФОП – у наступному році адміністрування програми буде передано до Національної служби здоров’я. Оновлення програми також передбачає обов’язкове запровадження електронного рецепту», – повідомили також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

17:55 18 жовтня 2018 р.

Львівщина отримала ще 924 «пакунки малюка»

В облдержадміністрації запевнили: «18 жовтня Львівська область одержала четверту та п`яту партію «пакунків малюка» у кількості 924 штуки».

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 363

11:15 12 жовтня 2018 р.

Заклади первинної медичної допомоги у Львові фінансуватимуть залежно від кількості пацієнтів

Керівник міського управління охорони здоров’я Володимир Зуб запевнив: «З жовтня кожен медичний заклад Львова, який надає первинну допомогу, фінансуватиметься залежно від кількості та віку пацієнтів, яких обслуговує».

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 399