Львівщина – в трійці лідерів із реалізації програми «Доступні ліки»

17:10 27 вересня 2018 р.

  • 0
  • 549


Фото: loda.gov.ua

В облдержадміністрації запевнили: «Львівська область входить у трійку лідерів із реалізації програми «Доступні ліки».

Про це повідомили в четвер, 27 вересня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Зокрема, з квітня минулого року, відколи почала працювати програма, на Львівщині отримали рецепти на «Доступні ліки» понад 530 тисяч мешканців. Про це інформують у міністерстві охорони здоров’я України».

«Разом із Львівщиною найбільшою популярністю програма користується у Дніпропетровській та Харківській областях. Загалом з квітня 2017 року вже понад 6,6 мільйонів українців скористалися програмою «Доступні ліки» та отримали ліки за понад 26,5 мільйонами рецептів», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Сьогодні за програмою можна отримати 261 препарат, з них 59 – повністю безоплатно. 202 препарати українці можуть отримати в аптеці з незначною доплатою. В середньому ця доплата становить близько 30% від вартості препарату», – розповіли також в облдержадміністрації.

«Як інформують у міністерстві, в затвердженому црядом бюджеті на 2019 рік вже закладено мільярд гривень на програму «Доступні ліки». Також у планах міністерства оновлення механізмів роботи програми – передусім, щоб пацієнти могли також отримувати рецепти у своїх лікарів, що працюють у приватних закладах або здійснюють свою діяльність як ФОП – у наступному році адміністрування програми буде передано до Національної служби здоров’я. Оновлення програми також передбачає обов’язкове запровадження електронного рецепту», – повідомили також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Секс за згодою

Рубрика: Кримінал

Велфур дебютує на Львівщині

Рубрика: Економіка

Виборчі гасла: популізм і реалізм

Рубрика: Політика

Гібридна опозиція і воєнний стан

Рубрика: Політика

Нововведення в рахунках за спожитий газ

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу