Львівщина – в трійці лідерів із реалізації програми «Доступні ліки»

17:10 27 вересня 2018 р.

  • 0
  • 609


Фото: loda.gov.ua

В облдержадміністрації запевнили: «Львівська область входить у трійку лідерів із реалізації програми «Доступні ліки».

Про це повідомили в четвер, 27 вересня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Зокрема, з квітня минулого року, відколи почала працювати програма, на Львівщині отримали рецепти на «Доступні ліки» понад 530 тисяч мешканців. Про це інформують у міністерстві охорони здоров’я України».

«Разом із Львівщиною найбільшою популярністю програма користується у Дніпропетровській та Харківській областях. Загалом з квітня 2017 року вже понад 6,6 мільйонів українців скористалися програмою «Доступні ліки» та отримали ліки за понад 26,5 мільйонами рецептів», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Сьогодні за програмою можна отримати 261 препарат, з них 59 – повністю безоплатно. 202 препарати українці можуть отримати в аптеці з незначною доплатою. В середньому ця доплата становить близько 30% від вартості препарату», – розповіли також в облдержадміністрації.

«Як інформують у міністерстві, в затвердженому црядом бюджеті на 2019 рік вже закладено мільярд гривень на програму «Доступні ліки». Також у планах міністерства оновлення механізмів роботи програми – передусім, щоб пацієнти могли також отримувати рецепти у своїх лікарів, що працюють у приватних закладах або здійснюють свою діяльність як ФОП – у наступному році адміністрування програми буде передано до Національної служби здоров’я. Оновлення програми також передбачає обов’язкове запровадження електронного рецепту», – повідомили також в облдержадміністрації.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

10:20 14 лютого 2019 р.

Уряд частково розблокував роботу міністерства охорони здоров’я

Кабінет міністрів України, щоб забезпечити безперервність роботи міністерства охорони здоров’я, дозволив Уляні Супрун виконувати обов’язки міністра охорони здоров’я, крім виключних повноважень міністра як члена Кабміну.

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 318

14:55 13 лютого 2019 р.

Голова Львівської ОДА агітував фармацевтів долучатися до програми «Доступні ліки»

У середу, 13 лютого, і приміщення Львівського національного медичного університету імені Данила Галицького відбулась семінар-нарада із керівниками суб’єктів господарювання, які здійснюють оптову, роздрібну торгівлю лікарським засобами.

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 525