Львівщина почала приймати на лікування пацієнтів з COVID-19 з Івано-Франківська

18:40 17 лютого 2021 р.

Фото до новини

Упродовж двох днів на Львівщині прийняли семеро пацієнтів з діагнозом COVID-19 з Франківщини.

Про це, за інформацією пресслужби ЛОДА, розповів голова Львівської ОДА Максим Козицький, пише Dailylviv.

«На жаль, ситуація із захворюваністю на коронавірусну інфекцію серед мешканців Івано-Франківської області є невтішною. Ми готові підставити своє дружнє плече у боротьбі із цією недугою, тому вже прийняли у себе пацієнтів хворих на COVID-19. Ми це вже робимо другий день. Семеро осіб вже госпіталізовані», - зазначив голова облдержадміністрації.

Як наголосив директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис, усіх пацієнтів доправили до Львівського обласного госпіталю ветеранів війн та репресованих імені Юрія Липи.

«Від учорашнього ранку, тобто другу добу, ми приймаємо ковідних пацієнтів з Івано-Франківська. Наразі їх є семеро. П’ятеро з Надвірнянського району, один з міста Івано-Франківськ та ще один – з Івано-Франківського району. Ще троє – у дорозі на Львівщину. Їх також розмістять у госпіталі в Винниках», - пояснив Орест Чемерис.

Стан усіх пацієнтів середньої важкості. Жоден із них не знаходиться у реанімаційному відділенні.

Нагадаємо, в Івано-Франківській області вирішили посилити до червоного рівня карантинні обмеження у зв’язку з критичною ситуацією із захворюваністю на COVID-19. За словами головного санітарного лікаря, заступника міністра охорони здоров'я України Віктора Ляшка, ситуація з розповсюдженням коронавірусної хвороби залишається напруженою, а в Івано-Франківській області вона майже критична.

Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook

dailylviv.com

 

новобудови Львів