Львівщина – пілотна область із впровадження послуги раннього втручання

14:30 9 липня 2018 р.

  • 0
  • 876


Фото: 4studio.com

9 липня голова Львівської ОДА зустрівся із представниками громадської організації «Розправлені крила» та навчально-реабілітаційного центру «Джерело».

Про це повідомили в понеділок, 9 липня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Головною темою зустрічі стало впровадження в області послуги раннього втручання та реабілітації дітей з інвалідністю і дітей, які мають ризик отримати інвалідність». 

Олег Синютка наголосив: «Важливо, щоб батьки дізнавшись про ризики могли отримати фахову допомогу та консультацію. Така послуга повинна надаватись у кожному районі області».

«Послугу раннього втручання вже надають у відділеннях матері та дитини Миколаївського, Золочівського, Бродівського, Обласного центрах соціальної реабілітації та НРЦ «Джерело». В подальшому її планують впроваджувати при інклюзивно-ресурсних центрах, які створять в області», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Раннє втручання об’єднуватиме фахівців різних галузей, в тому числі соціальної, медичної, та освітньої. В межах реалізації проекту Twinning «Підтримка органів влади України в розробці законодавчих та адміністративних засад для запровадження системи раннього втручання та реабілітації дітей з інвалідністю і дітей, які мають ризик отримати інвалідність», яку впроваджує Мінсоцполітики, на Львівщині родини з дітьми раннього віку (до чотирьох років) вже мають можливість перевірити розвиток дитини за допомогою онлайн скринінгу», – повідомили також у прес-службі Львівської облдержадміністрації

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

09:20 21 листопада 2018 р.

8342 людини захворіли 2018 року на кір на Львівщині

За оперативними даними Центру громадського здоров’я МОЗ України, за останній тиждень на кір захворіли 1855 людей – 548 дорослих і 1 307 дітей (на 10% більше, аніж минулого тижня).

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 339

16:32 19 листопада 2018 р.

67% львів’ян уже підписали декларації з лікарями, – ЛМР

За інформацією керівника міського управління охорони здоров’я Володимир Зуб, у Львові декларацію із сімейним лікарем, терапевтом або педіатром, уже підписали майже 505 тисяч містян – 67% приписного населення Львова.

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 447