Львівщина підписала перші угоди з НСЗУ

16:30 2 липня 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

Уже з 1 липня в Україні розпочинається фінансування за принципом «гроші йдуть за пацієнтом».

Про це повідомили в понеділок, 2 липня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «До середини липня 161 заклад первинної медичної допомоги – 149 комунальних та 12 приватних установ отримають перші оплати від НСЗУ за єдиним тарифом за надання визначеного пакету послуг».

«Львівщина підписала перші угоди з Національною службою здоров'я України – КНП «Гніздичівська амбулаторія загальної практики сімейної медицини» Гніздичівської селищної ради Жидачівського району Львівської області (керівник – Дарія Паньків); КНП «Моршинська міська лікарня» Моршинської міської ради (керівник – Геннадій Юкшинський); КП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Червонограда» (керівник – Анна Ярмола). До 2019 року усі заклади первинної медичної допомоги мають перейти на фінансування за принципом «гроші йдуть за пацієнтом» за договорами з НСЗУ», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Всесвітня організація охорони здоров’я відзначає, що українська реформа сьогодні є наймасштабнішою у Європі. Тому експерти в охороні здоров’я усього світу уважно спостерігають за тим, як зміни відбуваються у нас. Те, що реформування відбувається саме зараз, дозволяє Україні одразу впроваджувати сучасні рішення, такі як електронна система охорони здоров’я. Тоді як інші європейські країни йшли до цього поступово», – розповіли також в облдержадміністрації.

Заступник в.о. міністра охорони здоров’я Павло Ковтонюк зазначив: «Ми «перестрибуємо» етапи еволюції європейських країн в таких рішеннях, як електронна охорона здоров'я».

«У квітні розпочалася національна кампанія «Лікар для кожної сім’ї». За інформацією МОЗ України, за 3 місяці свій вибір зробили 10,8 мільйонів людей – це кожний четвертий українець. Це найкраща ілюстрація того, що лікарі і пацієнти готові до змін. У системі «Електронне здоров’я» зареєстровані понад 22 тисячі лікарів первинної медичної допомоги. Усі вони підписують декларації з пацієнтами. Найбільше сімейних лікарів – понад 14 тисяч. Педіатрів – понад чотири тисячі», – повідомили також у прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Конкурс на шкільне загальнонаціональне велике об’єднавче меню

Рубрика: Економіка

Уряд Прайд №5488

Рубрика: Політика

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Акція протесту малих підприємців проти компанії Інтергал-Буд

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу