Львівщина отримає на реабілітацію дітей з інвалідністю 7,2 млн. гривні
16:30 6 травня 2019 р.
Фото: loda.gov.ua
Кабінет міністрів України ухвалив постанову «Про затвердження Порядку використання у 2019 році коштів, передбачених у державному бюджеті для здійснення реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу».
Про це повідомили в понеділок, 6 травня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «У 2019 році передбачено 130 мільйонів гривень, зокрема, Львівській області – сім мільйонів 206 264 гривні. Постановою передбачено запровадження нового механізму забезпечення заходами з реабілітації дітей з інвалідністю внаслідок дитячого церебрального паралічу за принципом «гроші ходять за людиною», що дозволяє забезпечити адресність, прозорість та підвищить якість надання реабілітаційних послуг».
«Для забезпечення дитини реабілітаційними заходами один із батьків дитини чи її законний представник повинен подати до місцевого органу заяву про направлення дитини до реабілітаційної установи у довільній формі із зазначенням інформації про вибрану реабілітаційну установу разом з копіями, паспорт громадянина України та/або свідоцтво про народження, та/або іншого документа, що посвідчує особу дитини, індивідуальну програму реабілітації, що видана лікарсько-консультативною комісією лікувально-профілактичного закладу та виписку з медичної карти амбулаторного (стаціонарного) хворого (форма № 027/о)», – поінформували також в облдержадміністрації.
«Вартість реабілітаційних заходів для кожної дитини визначається реабілітаційною установою відповідно до індивідуальної програми реабілітації, в якій зазначаються обсяг і строки проведення таких заходів. Гранична вартість реабілітаційних заходів не перевищує для однієї дитини, яка відповідно до індивідуальної програми реабілітації за більшістю основних категорій життєдіяльності має обмеження I та II ступеня – 16 тисяч гривень, III ступеня – 25 тисяч гривень», – розповіли також в облдержадміністрації.
«Гранична вартість реабілітаційних заходів для однієї дитини-сироти та дитини, позбавленої батьківського піклування, яка відповідно до індивідуальної програми реабілітації за більшістю основних категорій життєдіяльності має обмеження I, II, III ступеня, збільшується на 50 відсотків для кожного ступеня. Реабілітаційні заходи можуть надаватися як у стаціонарі, так і амбулаторно», – повідомили також в облдержадміністрації.
Термінові повідомлення читайте на каналі DailyLviv.com в Telegram та у Facebook