Львівщина не одержала від держави ні копійки на нове обладнання для ковідних лікарень – голова облради | Новини Львова

Львівщина не одержала від держави ні копійки на нове обладнання для ковідних лікарень – голова облради

18:31 22 червня 2020 р.

  • 1

Про це сказав голова Львівської обласної ради Олександр Ганущин на нараді щодо епідеміологічної ситуації в області під головуванням міністра охорони здоров'я Максима Степанова, який з робочим візитом перебуває на Львівщині.

У своєму виступі Олександр Ганущин - на прикладі Центру легеневого здоров’я, Львівської обласної інфекційної лікарні, Госпіталю ветеранів війн та репресованих - акцентував на проблематиці правильності розрахунків у межах так званих ковідних пакетів.

«Шановні представники НСЗУ, давайте рахувати не «зі стелі!». Брати тариф далі за схемою: кількість анестезіологів (сформованих бригад) і апаратів ШВЛ на щось помножене – це не відповідає показникам навантаження (проліковані хворі + хворі з підозрами), тобто реальній дійсності. Отож, якщо говоримо про перспективу, то в пакеті мають бути: медикаменти, харчування, засоби індивідуального захисту, а також коефіцієнт (або пакет) на тих, хто з підозрою», - сказав голова облради.

«Усе нове обладнання, яке є у ковідних лікарнях, закуплено коштом обласного бюджету і благодійників. Від держави на обладнання область фізично не отримала й гривні. Львівщина ж на обладнання та засоби індивідуального захисту скерувала вже 70 млн грн і в черзі різниця по медичній програмі», - поінформував Олександр Ганущин.

«Темпи епідемії коронавірусу змушують нас думати про розширення лікувальної бази. Іншими словами – слід готувати мережу лікарень другого рівня (районні і міські міст обласного значення) до прийому хворих на COVID 19. Часу на усвідомлення мало, слід вже приступати до виокремлення інфекційного/терапевтичного відділення, реновації кисневої інфраструктури і закупівель медикаментів, засобів захисту та кисневого обладнання. Також мусимо вирішити питання збільшення можливостей ПЛР-діагностики. І тут, і в першій частині чекаємо на руку допомоги держави», - підсумував Олександр Ганущин.
Про це повідомила пресслужба ЛОР.

"Щоденний Львів" повідомляв, що Львівська область не готова до нових правил послаблення карантину.

Коментарі(1)

666

18:53 22 червня 2020 р.

Відповісти

... а Львівщина (за "логікою" ганущина) -- це НЕ складова держави ? ... Слава Україні ! ...

До теми

17:58 12 липня 2020 р.

COVID-19 вражає мозок у такий спосіб, який ніколи раніше не спостерігали в інших вірусів, - доктор

Коронавірус SARS-CoV-2 може серйозно зашкодити мозку та центральній нервовій системі, спричиняючи психози, паралічі та інсульти, що часто виявляються запізно, застерігають британські медики.

Рубрика: Медицина

09:28 12 липня 2020 р.

У львівських лікарнях на стаціонарному лікуванні 370 хворих з діагнозом COVID-19

За оперативними даними за вчорашню добу лабораторні центри провели 518 ПЛР-тестів, з них 121 — позитивний. Серед них львів`ян — 49. Загалом у роботу взяли 400 проб, залишок у холодильнику — 253 проби.

Рубрика: Медицина

Останні новини

COVID-19 вражає мозок у такий спосіб, який ніколи раніше не спостерігали в інших вірусів, - доктор

Covid-19: Угорщина обмежила в'їзд українцям

У Карпатах у ніч проти понеділка очікують сильні зливи і вітер

Сьогодні Польща обирає президента у другому турі

Найбільше аварій на Львівщині стається у п'ятницю у Львові

Всі новини Львова та області

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ У Львові та Кропивницькому розкритикували законопроєкти «Про медіа» за нечітке визначення статусу журналіста

Рубрика: Політика

Зарплати для комунальників Львова

Рубрика: Політика

Заборони у законопроєкті №2693 "Про медіа"

Рубрика: Політика

Владислав Орлов виграв суд у Львові

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу