Лікарню у Закладі повернуть під опіку лікарні на Кульпарківській у Львові

13:50 31 березня 2021 р.

КНП ЛОР «Львівська обласна психіатрична лікарня «Заклад» пропонують реорганізувати шляхом приєднання до КНП ЛОР «Львівська обласна клінічна психіатрична лікарня».

Таке рішення у вівторок, 30 березня, ухвалила постійна комісія з питань комунального майна обласної ради. Про це пресслужба ЛОР повідомила Dailylviv.

Реорганізація психіатричної лікарні «Заклад» забезпечить подальше її функціонування, оскільки сама медустанова залишається, її працівники надалі тут працюватимуть, а хворих лікуватимуть. Оптимізація штату лікарні торкнеться адміністративно-управлінського апарату.

Рішення про доцільність приєднання КНП ЛОР «Львівська обласна психіатрична лікарня «Заклад» до КНП ЛОР «Львівська обласна клінічна психіатрична лікарня» ухвалила також постійна комісія з питань охорони здоров’я та материнства.

Проєкт такого рішення буде запропонований на розгляд сесії обласної ради.

Наприкінці минулого року медичним працівникам КНП ЛОР «Львівська обласна психіатрична лікарня «Заклад» виділено 1 млн грн на виплату заборгованості із заробітної плати з резервного фонду обласного бюджету.

dailylviv.com

До теми

08:46 23 січня 2022 р.

Львівщина другу добу поспіль виявляє найбільше інфікованих коронавірусом

За добу 22 січня в Україні зафіксовано 15 444 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19 (з них дітей – 2298, медпрацівників – 264). У Львівській області підтверджено коронавірус у 2170 осіб, що є найбільшим результатом в країні. 1248 нових інфікованих - у Львові.

Рубрика: Медицина

11:22 22 січня 2022 р.

Львівщина - найгірша за виявленими новими хворими на коронавірус

За добу 21 січня в Україні зафіксовано 22 473 нових підтверджених випадків коронавірусної хвороби COVID-19 (з них дітей – 2838, медпрацівників – 535). Найбільший показник - у Львівській області - 3293 нових інфікованих коронавірусом.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу