Лікарню у Закладі повернуть під опіку лікарні на Кульпарківській у Львові

13:50 31 березня 2021 р.

КНП ЛОР «Львівська обласна психіатрична лікарня «Заклад» пропонують реорганізувати шляхом приєднання до КНП ЛОР «Львівська обласна клінічна психіатрична лікарня».

Таке рішення у вівторок, 30 березня, ухвалила постійна комісія з питань комунального майна обласної ради. Про це пресслужба ЛОР повідомила Dailylviv.

Реорганізація психіатричної лікарні «Заклад» забезпечить подальше її функціонування, оскільки сама медустанова залишається, її працівники надалі тут працюватимуть, а хворих лікуватимуть. Оптимізація штату лікарні торкнеться адміністративно-управлінського апарату.

Рішення про доцільність приєднання КНП ЛОР «Львівська обласна психіатрична лікарня «Заклад» до КНП ЛОР «Львівська обласна клінічна психіатрична лікарня» ухвалила також постійна комісія з питань охорони здоров’я та материнства.

Проєкт такого рішення буде запропонований на розгляд сесії обласної ради.

Наприкінці минулого року медичним працівникам КНП ЛОР «Львівська обласна психіатрична лікарня «Заклад» виділено 1 млн грн на виплату заборгованості із заробітної плати з резервного фонду обласного бюджету.

dailylviv.com

До теми

17:32 13 квітня 2021 р.

Реанімаційний літак доставив до Львова важкопоранених військових

Сьогодні, 13 квітня, з Військово-медичного клінічного центру Північного регіону у Харкові здійснено планову медичну евакуацію. Поранені та хворі військовослужбовці проходили лікування у Харкові де військові лікарі стабілізували їх стан та підготували військових до наступного етапу лікування.

Рубрика: Медицина

17:11 13 квітня 2021 р.

Обласна рада підтримала приєднання психлікарні Заклад до обласної клінічної психіатричної лікарні

На сесії 13 квітня депутати Львівської обласної ради проголосували за припинення діяльності комунального некомерційного підприємства Львівської обласної ради «Львівська обласна психіатрична лікарня «Заклад», розташованого в селі Заклад Миколаївського району та приєднання його до комунального некомерційного підприємства Львівської обласної ради «Львівська обласна клінічна психіатрична лікарня». Реорганізація психіатричної лікарні «Заклад» не означає її закриття, запевняють депутати. Медустанова залишається і надалі надаватиме послуги пацієнтам. Оптимізація штату торкнеться лише адміністративно-управлінського апарату лікарні. Трудовий колектив «Львівської обласної психіатричної лікарні «Заклад» шляхом переведення оформлять в штат «Львівської обласної клінічної психіатричної лікарні".

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу