Лікарі з Канади прооперували у Львові вісьмох дітей

19:28 27 червня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

Канадські лікарі уже вшосте приїхали до Львова, щоб допомагати маленьким українцям.

Про це повідомили в середу, 27 червня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «16-22 червня в міській дитячій клінічній лікарні вони спільно з львівськими лікарями проконсультували понад 100 діток з нейрохірургічними та неврологічними патологіями з різних куточків України, а також провели вісім надскладних операцій, дваі з яких є унікальними для Західного регіону України. Окрім того, канадські фахівці провели декілька навчально-практичних лекцій».

«Як розповів головний лікар міської дитячої клінічної лікарні Дмитро Квіт, навчально-консультативний візит команди нейрохірургів Канади очолював професор, завідувач хірургії університету Торонто Джеймс Рутка й координатор проекту – професор Мирослава Ромах. Проте цього року співпраця між клінікою «SickKids» (Торонто) та міською дитячою клінічною лікарнею Львова поширилась також і на неонатологічну службу лікарні. Адже у складі цьогорічної команди приїхали також лікар Іша Крістіан, нейрохірург лікарні Кайзер Перманенте (Каліфорні), лікар-невропатолог та клінічний нейрофізіолог лікарні «Sick Kids» Тіна Гоу, професор університету Торонто, лікар-неонатолог Крістофер Томлінсон та асистент лікаря, практикуюча медсестра Діана Вілсон», – поінформували також у ЛМР.

Подробиці – на її сайті.

dailylviv.com

До теми

15:21 29 листопада 2021 р.

У Львівській області не знайшли жодного випадку штаму коронавірусу омікрон

В Україні, і на Львівщині, зокрема, не зафіксовано жодного випадку захворювання на новий штам коронавірусу «Омікрон», який виявили у Південно-Африканській Республіці, Республіці Ботсвана, Зімбабве, Намібії, Королівстві Лесото, Королівстві Есватіні, Республіці Мозамбік.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Пів млн на сенсорний сад замість притулку для собак

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Тиск на релігійну громаду Гефсиманія

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу