Лікарі сплутали на Львівщині ботулізм із раком

11:35 23 серпня 2017 р.


Фото: tsn.ua

Двоє чоловіків потрапили у важкому стані в реанімацію у лікарні, де залишилися тільки дві дози сироватки.

Двоє чоловіків потрапили на Львівщині в тяжкому стані до реанімації через ботулізм. Родичі віком 67 та 59 років поласували домашнім паштетом, який зберігали в підвалі понад три роки. Чоловіки з'їли менше півлітрової банки, а через два дні відчули погіршення здоров'я.

Спочатку їх лікували в районній лікарні, однак коли стало гірше, то перевезли до Львова, де вже вкололи сироватку від ботулізму, яку закупили благодійники. Рідні потерпілих розповідають, що спершу їм не могли встановити правильний діагноз. 

Сестра пацієнта Любов Прошляк розповіла: «У нього горло дуже було червоне, я сама бачила. І з правого боку нарив, були такі симптоми – нам лікарка говорила, що то може бути рак, пішли метастази. Ми були в шоці вже, ніхто не думав, що то бутулізм. Не міг дихати, клубочок в горлі, мова змінилася, задихався».

А завідувач 4-го відділення Львівської обласної інфекційної лікарні Таміла Алексанян повідомила: «Поступили вони у дуже важкому стані, один зразу був направлений в реанімаційне відділення, переведений на кероване дихання, тому що самостійно вже не міг дихати. Пряма загроза для його життя, він не дихає, дихає аппарат. Стан його дуже-дуже важкий». 

Тепер у лікарні лишилося тільки дві дози препарату. За словами головного інфекціоніста області, сироватка є в столиці, її передадуть у регіон за першої ж потреби.

Про це поінформували у відеосюжеті «Телевізійної службаиновин» каналу «1+1»:

dailylviv.com

До теми

23:50 20 жовтня 2020 р.

Людина повинна мати вибір: у Львові закликали не допустити прийняття закону про примусову вакцинацію

Активісти ГО «Товариство “Рух за життя"» звернулись до Верховної Ради із заявою про протиправність двох законопроєктів у системі громадського здоров’я.

Рубрика: Медицина

15:20 20 жовтня 2020 р.

У Львові на карантин закриті три дитячі садочки

Станом на сьогодні призупинено роботу в ЗДО № 44, № 57 та № 153. Роботу цих садочків призупинено у зв’язку із захворюваністю працівників освітніх закладів на Cоvid-19.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Чому не будують притулок для тварин у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Священослужитель-депутат: за і проти

Рубрика: Політика

Всі відео розділу