Лікарі на Львівщині підписали майже 25 тисяч декларацій, – ЛОДА

15:10 18 квітня 2018 р.


Фото: city-adm.lviv.ua

В облдержадміністрації запевнили: «Заклади первинної медичної допомоги перетворюються на некомерційні комунальні підприємства».

Директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Ірина Микичак повідомила сьогодні, 18 квітня, під час брифінгу: «В області активно триває процес підписання декларацій з лікарями. 88 закладів охорони здоров’я області зареєстровані в електронній системі, якою керує міністерство охорони здоров’я. Окрім того, 1065 лікарів мають свої електронні підписи. Сьогодні підписані майже 25 тисяч декларацій».

Ірина Микичак також зазначила: «Минулоріч за кошти обласного бюджету для закладів охорони здоров’я області придбали 280 персональних комп’ютерів. Відтак, кожна амбулаторія сімейної медицини має принаймні одне робоче місце з програмним забезпеченням, з яким вже можна працювати, формуючи реєстр пацієнтів, насамперед жіночого населення. На Львівщині активно триває процес впровадження реформи. Наші заклади первинної медичної допомоги перетворюються на некомерційні комунальні підприємства».

Про це поінформували сьогодні, 18 квітня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації.

dailylviv.com

До теми

08:53 24 жовтня 2021 р.

Повністю зупинити коронавірус можуть ліки, які медицина вже використовує

Група вчених з Єврейського університету в Єрусалимі заявляє, що вони визначили з бібліотеки вже наявних лікарських сполук кілька ліків, які потенційно можуть допомогти в боротьбі з COVID-19.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Європейський день боротьби з торгівлею людьми

Рубрика: Ситуації і пригоди

Правда про лікарню швидкої меддопомоги у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Притулок для тварин у Львові: хто гальмує

Рубрика: Ситуації і пригоди

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Депутат ЛМР Сергій Івах про комунальне майно і не тільки

Рубрика: Політика

Всі відео розділу