Лікар-стоматолог Ярослав Котур передав львівському військовому шпиталю інноваційний тренажер

19:24 3 квітня 2015 р.


Фото: прес-служба Міністерства оборони України

Як повідомили в прес-службі Міноборони, за останні 10 місяців небайдужі галичани передали до матеріально-технічного фонду Військово-медичного клінічного центру Західного регіону понад 80 одиниць обладнання.

За останні десять місяців до матеріально-технічного фонду Військово-медичного клінічного центру Західного регіону небайдужі галичани передали понад вісімдесят одиниць медичного обладнання – від приладів для зняття електрокардіограм до надсучасних багатофункціональних систем. Всі речі обліковано встановленим порядком.

Сьогодні, 3 квітня, парк засобів фізичної реабілітації відділення відновлювального лікування клініки нейрохірургії та неврології поповнився інноваційним тренажером — інверсійним столом. Благодійник – лікар-стоматолог Ярослав Котур розповів:

«Подібне обладнання часто застосовується при викривленні хребта, грижах та інших захворюваннях спини. Сьогодні така ситуація в державі, що вимагає від громадян значної консолідації сил, ресурсів, вмінь та навичок. Залишатися осторонь – значить грати на руку ворогу.

Тому кожен має допомагати настільки, наскільки вистачає снаги. На родинній нараді ми вирішили, що такий тренажер буде доречним у стінах цього відділення для оздоровлення наших захисників.

За словами завідувача відділення Ростислава Данилкова, інверсійний стіл для хребта дозволяє розминати спину, знімає різкі болі в області хребта та неприємні відчуття. Про це повідомили сьогодні, 3 квітня, в прес-службі Міністерства оборони України.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу