Лікар-стоматолог Ярослав Котур передав львівському військовому шпиталю інноваційний тренажер

19:24 3 квітня 2015 р.


Фото: прес-служба Міністерства оборони України

Як повідомили в прес-службі Міноборони, за останні 10 місяців небайдужі галичани передали до матеріально-технічного фонду Військово-медичного клінічного центру Західного регіону понад 80 одиниць обладнання.

За останні десять місяців до матеріально-технічного фонду Військово-медичного клінічного центру Західного регіону небайдужі галичани передали понад вісімдесят одиниць медичного обладнання – від приладів для зняття електрокардіограм до надсучасних багатофункціональних систем. Всі речі обліковано встановленим порядком.

Сьогодні, 3 квітня, парк засобів фізичної реабілітації відділення відновлювального лікування клініки нейрохірургії та неврології поповнився інноваційним тренажером — інверсійним столом. Благодійник – лікар-стоматолог Ярослав Котур розповів:

«Подібне обладнання часто застосовується при викривленні хребта, грижах та інших захворюваннях спини. Сьогодні така ситуація в державі, що вимагає від громадян значної консолідації сил, ресурсів, вмінь та навичок. Залишатися осторонь – значить грати на руку ворогу.

Тому кожен має допомагати настільки, наскільки вистачає снаги. На родинній нараді ми вирішили, що такий тренажер буде доречним у стінах цього відділення для оздоровлення наших захисників.

За словами завідувача відділення Ростислава Данилкова, інверсійний стіл для хребта дозволяє розминати спину, знімає різкі болі в області хребта та неприємні відчуття. Про це повідомили сьогодні, 3 квітня, в прес-службі Міністерства оборони України.

dailylviv.com

До теми

17:23 30 червня 2022 р.

Польська страхова компанія пожертвувала 1 млн злотих на реабілітаційний центр у Львові

Компанія однією з перших зголосилася фінансово підтримати будівництво Національного реабілітаційного центру «Незламні» у Львові. А сьогодні - задекларувала переказ 1 млн злотих на реалізацію цього проєкту. Відповідний меморандум про співпрацю підписали член Правління Групи PZU S.A. Ернест Бейда та генеральний директор КНП «Перше Територіальне Медичне Об'єднання м.Львова» Олег Самчук.

Рубрика: Медицина

16:51 29 червня 2022 р.

У Львові хірург Роберто Брамбілла допоміг поставити на ноги 15-річного Артема, який потрапив під ракетний удар на вокзалі Краматорська

Відомий італійський хірург Роберто Брамбілла з початком повномасштабного вторгнення росії прибув до Лікарні святого Миколая Першого медоб’єднання Львова (колишня міська дитяча лікарня), аби допомагати лікувати поранених діток. Зокрема, завдяки його роботі вдалось врятувати життя 15-річного Артема, який отримав важкі травми під час ракетного удару у вокзал Краматорська.

Рубрика: Медицина

16:45 27 червня 2022 р.

Львівські лікарі двотижневому хлопчику сформують штучний стравохід

Новонароджений Данилко народився із порушеним ковтанням. Після проведених обстежень у нього діагностували одну із найважчих вад розвитку – атрезія стравоходу. Хлопчик уже переніс кілька операцій, проте у майбутньому на нього чекає його головне оперативне втручання.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Гола правда за лаштунками театру опери і балету у Львові

Рубрика: Культура

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу