Кисень до лікарень у Польщі готове доставляти військо

14:32 2 квітня 2021 р.

Цього тижня у тимчасовій лікарні у Познані закінчився кисень для пацієнтів, і 12 хворих перевезено до іншого закладу

Про це інформує Польське радіо, пише Dailylviv.

Військо польське допомагатиме у транспортуванні кисню до лікарень, – таку декларацію розмістив у соцмережі міністр оборони Маріуш Блащак. Це – відповідь на випадки відсутності кисню в лікарнях.

Міністр написав, що солдати, які мають право керувати цистернами, доставлятимуть кисень до медичних закладів військовими транспортними засобами.

30 березня в тимчасовій лікарні у місті Познань закінчився кисень для пацієнтів, і 12 хворих необхідно було перевезти до іншого закладу. Після цього випадку звільнено двох працівників, а до прокуратури направлено повідомлення про підозру у вчиненні злочину.

1 квітня міністр здоров’я Адам Нєдзєльський повідомив, що також підготовлено банки кисню, якими можна користуватися в разі порушення постачання.

dailylviv.com

До теми

17:32 13 квітня 2021 р.

Реанімаційний літак доставив до Львова важкопоранених військових

Сьогодні, 13 квітня, з Військово-медичного клінічного центру Північного регіону у Харкові здійснено планову медичну евакуацію. Поранені та хворі військовослужбовці проходили лікування у Харкові де військові лікарі стабілізували їх стан та підготували військових до наступного етапу лікування.

Рубрика: Медицина

17:11 13 квітня 2021 р.

Обласна рада підтримала приєднання психлікарні Заклад до обласної клінічної психіатричної лікарні

На сесії 13 квітня депутати Львівської обласної ради проголосували за припинення діяльності комунального некомерційного підприємства Львівської обласної ради «Львівська обласна психіатрична лікарня «Заклад», розташованого в селі Заклад Миколаївського району та приєднання його до комунального некомерційного підприємства Львівської обласної ради «Львівська обласна клінічна психіатрична лікарня». Реорганізація психіатричної лікарні «Заклад» не означає її закриття, запевняють депутати. Медустанова залишається і надалі надаватиме послуги пацієнтам. Оптимізація штату торкнеться лише адміністративно-управлінського апарату лікарні. Трудовий колектив «Львівської обласної психіатричної лікарні «Заклад» шляхом переведення оформлять в штат «Львівської обласної клінічної психіатричної лікарні".

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Громада Сокільників проти багатоповерхівок

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знищення МАФів і мікробізнесу під час пандемії

Рубрика: Економіка

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу