Коронавірус: майже кожен другий з тестованих на Львівщині є позитивним. Але хворих значно більше

18:43 27 листопада 2020 р.

За останню добу майже кожен другий з тестованих на Львівщині є позитивним. Однак треба розуміти, що не всі інфіковані проходять тести. Тому цю кількість виявлених можна множити на два.

Про це повідомив завідувач 7-го відділення інфекційної лікарні Володимир Кальчук.

Таку інформацію поширила пресслужба ЛОДА, пише DailyLviv.

«Мусимо дотримуватись епідзаходів і ставитись до них відповідально. Ковід не вічний, і ми мусимо його подолати. Вірус зникне. Вибухоподібний ріст захворювання пов'язаний з тим, що реально хворих людей значно більше, ніж показує ПЛР-тестування. Це закономірності епідеміологічного процесу», - розповів  завідувач 7-го відділення інфекційної лікарні Володимир Кальчук.

За його словами, на обстеження скеровують людей, які мають клінічні прояви або певні показання для проходження тесту. Однак треба розуміти, що не всі інфіковані проходять тести. Тому цю кількість виявлених можна множити на два. Навіть з тих, хто обстежився, якийсь відсоток теж є псевдопозитивним. Відтак можна стверджувати, що кількість реально інфікованих значно вища.

На Львівщині заповненість ліжок у стаціонарах пацієнтами із коронавірусом становить 52%. Якщо динаміка зберігатиметься, система охорони здоров’я відчуватиме певні труднощі. Тому не виключений варіант повного локдауну.

«Здоров’я та життя уловами,країнців - понад усе. Однак при повному локдауні потрібно розробити чіткі механізми як не «поховати» економіку. Якщо буде жорсткий карантин – до нього треба ґрунтовно підготуватись», - акцентував заступник голови Львівської ОДА Іван Собко.

dailylviv.com

До теми

14:12 19 січня 2021 р.

Захворюваність на гострі кишкові інфекції в області знизилась втричі

За підсумками минулого року захворюваність на гострі кишкові інфекції знизилась майже у три рази. Про це сьогодні під час брифінгу розповіла керівник Львівського обласного лабораторного центру Наталія Іванченко.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Газова петля чи зашморг?

Рубрика: Економіка

У кого купувати дешевий газ

Рубрика: Економіка

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу