Контроль на коронавірус роблять на усіх ділянках українсько-польського кордону

15:05 12 березня 2020 р.

На кордоні з Україною санітарний контроль проходять усі особи, котрі в'їжджають на територію Польщі, а також пасажири потягів; передусім їм вимірюють температуру.

Про це інформує Польське радіо.

Як було оголошено, санітарний контроль вже проводять на всіх ділянках польського кордону. Про це у середу повідомила речниця Прикордонної служби Польщі Аґнєшка Ґоляс. На так званому внутрішньому кордоні (з країнами Європейського Союзу) працює 30 пунктів санітарного контролю.

Речниця головного коменданта Прикордонної служби Польщі Аґнєшка Ґоляс зазначила, що на кордоні з Німеччиною, Чехією, Словаччиною та Литвою працює 30 пунктів санітарного контролю. Натомість на кордоні з Росією, Білоруссю та Україною санітарний контроль проходять усі особи, котрі приїжджають до Польщі, також пасажири потягів.

Ґоляс нагадала, що у пунктах санітарного контролю на кордоні з Німеччиною, Чехією, Словаччиною та Литвою перевіряють осіб, котрі приїжджають до Польщі автобусами та мікроавтобусами.

«Під час санітарного контролю насамперед вимірюють температуру. Після підтвердження, що жодна з осіб не має підвищеною температури, функціонери отримують так звані локалізаційні картки (пасажира) та звіряють дані з документами, що посвідчують особу», - поінформувала Ґоляс.

«Щораз у випадку особи, котра почувається погано і має підвищену температуру, наступні заходи здійснюють медично-санітарні служби, відповідно до інструкції Головного санітарного інспекторату», - заявили у Прикордонній службі.

За найновішими даними Міністерства здоров’я, у Польщі підтверджено вже 47 випадків зараження коронавірусом. Крім того, за інформацією заступника мера Познані, у міській лікарні померла 57-річна жінка, у якої раніше виявили інфекцію.

Нагадуємо, міська рада запевняє, що у Львові дезінфікують зупинки громадського транспорту.

dailylviv.com

До теми

14:12 18 вересня 2020 р.

Кількість госпіталізованих на Львівщині зростає

Упродовж останніх днів медики Львівщини спостерігають збільшення кількості викликів швидкої допомоги через підозри на Covid-19: за попередню добу це 47 випадків, з яких 28 госпіталізували.

Рубрика: Медицина

14:00 18 вересня 2020 р.

Covid-19: люди хворіють важче та триваліше, ліжка заповнені майже повністю, - лікар

Кількість пацієнтів в нашому медичному закладі не зменшується. Навпаки – людей з важким перебігом захворювання побільшало. Люди хворіють важче та триваліше. Лікарняні ліжка заповнені в нашій лікарні майже повністю.

Рубрика: Медицина

13:35 18 вересня 2020 р.

Спеціалізовані магазини медтехніки у Львові - Медтехніка Ортосалон

Медична техніка - обов'язкова складова не тільки спеціалізованих медустанов, але і звичайних житлових будинків і квартир. У вашому арсеналі завжди повинні бути базові медичні пристрої.

Рубрика: Медицина

09:58 18 вересня 2020 р.

МОЗ змінило протокол лікування Covid-19

Міністерство охорони здоров'я оновило протокол лікування коронавірусу. Розширено використання лікарських засобів.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Агенти Москви на місцевих виборах

Рубрика: Політика

ОСББ і Львівгаз: війна за межі мережі. Хто правий?

Рубрика: Економіка

Настрої львів'ян напередодні місцевих виборів-2020

Рубрика: Політика

МАФи у Львові: залишити чи ліквідувати?

Рубрика: Економіка

Бюджети-2021: у межах нових ОТГ і в умовах карантину

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу