Кліщі присмокталися у Львові цього року до 170 людей

14:00 27 червня 2019 р.

  • 0
  • 684


Фото: tyachivnews.in.ua

2019 року в медичні заклади Львова звернулися після присмоктування кліщів 170 людей.

Про це повідомили в четвер, 27 червня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Сезон кліщів – у розпалі. Укус кліща практично не відчувається, адже його слина містить своєрідну анестезію, однак проблеми від такого укусу можуть бути доволі значними. Адже кліщі можуть переносити збудників таких небезпечних інфекційних захворювань, як кліщовий бореліоз (хвороба Лайма) – його переносниками є, власне, іксодові кліщі, кліщовий вірусний енцефаліт, марсельська гарячка тощо».

«За результатами 20-річного моніторингу за хворобою Лайма, яке проводив Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України, з’ясовано, що практично вся територія Львівської області є небезпечною з точки зору можливого інфікування збудниками хвороби Лайма. 2019 року в медичні заклади Львова звернулися після кліщів звернулись 170 людей», – поінформували також у міськраді.

«Покуси зареєстровано на території Сихівського лісопарку, Личаківського, Стрийського й Снопківського парків, парків «Високий Замок», «Залізні Води», «Знесіння». Системний кліщовий бореліоз діагностовано у 33 хворих. На дослідження в лабораторію особливо небезпечних інфекцій доставлено 310 кліщів, зібраних на території місць масового відпочинку міста, із них 21 інфікований бореліями (6,8%)», – повідомили також у міськраді.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

15:00 2 липня 2019 р.

Львівська ОДА передбачила на нагороди переможцям конкурсів 787 тисяч гривень

На Львівщині вже третій рік поспіль реалізовують для заохочення мешканців малих міст і сіл до участі в культурному житті «Комплексну програма розвитку культури Львівщини».

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 648

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Знищення мозаїки Володимира Патика у Львові

Рубрика: Політика

Як позбутися загальнобудинкових газових лічильників

Рубрика: Ситуації і пригоди

"Слуга народу" у Львові

Рубрика: Політика

Дебати: Любомир Зубач ("Самопоміч")-Юрій Сиротюк ("Свобода")

Рубрика: Політика

Форум ГО Львівщини за ЄС

Рубрика: Політика

Всі відео розділу