Кліщі присмокталися у Львові цього року до 170 людей

14:00 27 червня 2019 р.

  • 0
  • 894


Фото: tyachivnews.in.ua

2019 року в медичні заклади Львова звернулися після присмоктування кліщів 170 людей.

Про це повідомили в четвер, 27 червня, в прес-службі Львівської міськради, де також розповіли: «Сезон кліщів – у розпалі. Укус кліща практично не відчувається, адже його слина містить своєрідну анестезію, однак проблеми від такого укусу можуть бути доволі значними. Адже кліщі можуть переносити збудників таких небезпечних інфекційних захворювань, як кліщовий бореліоз (хвороба Лайма) – його переносниками є, власне, іксодові кліщі, кліщовий вірусний енцефаліт, марсельська гарячка тощо».

«За результатами 20-річного моніторингу за хворобою Лайма, яке проводив Львівський обласний лабораторний центр МОЗ України, з’ясовано, що практично вся територія Львівської області є небезпечною з точки зору можливого інфікування збудниками хвороби Лайма. 2019 року в медичні заклади Львова звернулися після кліщів звернулись 170 людей», – поінформували також у міськраді.

«Покуси зареєстровано на території Сихівського лісопарку, Личаківського, Стрийського й Снопківського парків, парків «Високий Замок», «Залізні Води», «Знесіння». Системний кліщовий бореліоз діагностовано у 33 хворих. На дослідження в лабораторію особливо небезпечних інфекцій доставлено 310 кліщів, зібраних на території місць масового відпочинку міста, із них 21 інфікований бореліями (6,8%)», – повідомили також у міськраді.

dailylviv.com

Коментарі(0)

Вікно у Львів (збільшити)

До теми

17:48 18 вересня 2019 р.

У Львові будують другу чергу перинатального центру

Заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Юрій Холод оглянув у середу, 18 вересня, хід будівельних робіт другої черги Львівського обласного клінічного перинатального центру.

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 654

10:40 18 вересня 2019 р.

Восьмеро людей потрапили у Львові до інфекційної лікарні після весілля

У Львівській обласній інфекційній клінічній лікарні шпиталізували зі симптомами гострого ентероколіту вісьмох гостей весілля в ресторані «Сінатра» на вулиці Кульпарківській, 230 у Львові.

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 531

17:40 17 вересня 2019 р.

12 гостей весілля на Львівщині потрапили до лікарні

В інфекційне відділення Новояворівської районної лікарні імені Юрія Липи шпиталізували зі симтомами гострого ентероколіту 12 гостей весілля в ресторані «Фазенда» в селі Наконечне-ІІ.

Рубрика: Медицина

  • 0
  • 801

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Готель у Львові на кістках

Рубрика: Кримінал

ЗМІ у Львівській і Одеській областях: хто оплачує свободу слова?

Рубрика: Культура

Українські політв'язні в Криму

Рубрика: Політика

Стадіон "Торпедо" заганяють в офсайд

Рубрика: Економіка

Зміни в законодавстві щодо обслуговування в будинках газових мереж

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу