Кількість госпіталізованих на Львівщині зростає

14:12 18 вересня 2020 р.

Упродовж останніх днів медики Львівщини спостерігають збільшення кількості викликів швидкої допомоги через підозри на Covid-19: за попередню добу це 47 випадків, з яких 28 госпіталізували.

Про це сьогодні розповів під час брифінгу директор департаменту охорони здоров’я Львівської ОДА Орест Чемерис.

«Інший показник – кількість госпіталізованих. Впродовж останніх трьох діб їх побільшало. За останню добу госпіталізували 120 осіб. Минулого тижня цей показник в середньому становив 80 – 100. Стан пацієнтів, які поступають до стаціонарів - середньої важкості, пневмонії. Більшість пацієнтів потребують кисневої підтримки, тому, враховуючи період загострення сезонної ситуації, варто дотриматись правил карантину», - акцентував Орест Чемерис.

За його словами епідситуація попри стабільність, є хиткою. І може змінюватись від того, як буде поширюватись інфекція.

Окрім того, з початку навчального року медики фіксують зростання випадків, коли є захворюваність в класах, і класи скеровують на самоізоляцію.

«З початком навчального процесу учні і студенти більше перебувають у закритих приміщеннях і ми свідомі того, що кількість випадків захворювання серед тих, хто вчиться буде зростати», - розповів керівник департаменту.

Готують лікарняну мережу також і до прийому пацієнтів із іншими сезонними захворюваннями.

«Звісно ми розуміємо, грип рано чи пізно прийде, сезонні захворювання нікуди не дінуться, тому ми маємо бути готові до надання допомоги. Зараз триває підготовка мережі до прийому пацієнтів із іншими захворюваннями, створюємо резерв ліжкового фонду, налагоджуємо кисневу систему», - наголосив Орест Чемерис.

Із середини жовтня на Львівщині очікують найскладніший час для медиків.

dailylviv.com

До теми

22:53 19 січня 2022 р.

У Львівській області захворюваність на ковід зросла майже на 100%, - епідеміологиня

Упродовж останніх 14 днів у Львівській області спостерігається зростання захворюваності на 99,66%, порівнянно з попереднім двотижневим періодом, зареєстровано 7 060 випадків (281,64 на 100 тисяч населення) проти 3 536 випадків (141,06 на 100 тисяч населення) за попередній двотижневий період.

Рубрика: Медицина

18:24 19 січня 2022 р.

Львівщина одержала ще 5 тис доз вакцини зі США

У Львівську область доставили 5 тисяч доз мРНК-вакцини, розробленої фармацевтичною компанією «Moderna» спільно з Центром досліджень вакцин при Національному інституті алергії та інфекційних хвороб (США).

Рубрика: Медицина

14:24 19 січня 2022 р.

8,5 тис школярів у Львові захворіли на грип або подібні захворювання, зокрема й Covid,- перший заступник мера

За останній тиждень медики фіксують значне збільшення динаміки захворюваності на коронавірус. Особливо – серед дітей. Станом на сьогодні близько 8,5 тисяч школярів хворіють на грип або інші схожі захворювання, зокрема й Covid. Майже 2,5 тисячі дітей перебувають на самоізоляції.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Політичні переслідування: Порошенко - №1

Рубрика: Політика

Молодь і тютюн: ситуація у Львові

Рубрика: Освіта і наука

БФ викупить для громади стадіон Торпедо

Рубрика: Економіка

Фотовиставка “Євромайдан у Донецьку

Рубрика: Політика

Звіт депутатів Львівської обласної ради від фракції Народного Руху України

Рубрика: Політика

Всі відео розділу