Хірург із Німеччини знову лікує у Львові дітей

14:15 28 листопада 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

До Львова з благочинною місією уже 12-й раз приїхав відомий пластичний хірург з Німеччини – професор Клаус Екснер.

Про це повідомили в четвер, 28 листопада, у Львівській міськраді, де також розповіли, що знаний доктор спільно з львівськими хірургами консультує й оперує дітей зі складними вродженими і набутими вадами зі всієї України в опіковому центрі 8-ї міської клінічної лікарні. Лікарі вже проконсультували там 85 дітей з 19 областей України й прооперували 30 дітей.

Цього разу основна увага приділена дітям з вродженими птозами, гемангіомами, вродженими вадами кінцівок, післятравматичними рубцями обличчя, післяопіковими контрактурами. Для оперативного лікування відібрано 50 пацієнтів, з них 30 –  прооперовано упродовж 25-27 листопада, а інших – прооперують під час наступного візиту професора Клауса Екснера до Львова навесні 2020 року.

Цього разу, зокрема, виконано такі операції, як корекція птозу верхньої повіки, реконструкція верхньої повіки; корекція деформації вушних раковин; видалення гемангіоми, корекція рубців; корекція деформації грудної залози.  Співпраця з відомим фахівцем триває з 2012 року, коли він приїхав до Львова під час футбольного чемпіонату «Євро-2012», щоби впродовж тижня безкоштовно оперувати дітей у межах доброчинної ініціативи німецьких вболівальників «BigShoe».

Як інформував «ЩЛ», Львівська лікарня отримала гуманітарний вантаж.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

16:00 12 грудня 2019 р.

Бригада екстреної медичної допомоги отримала приміщення в центрі Львова

У четвер, 12 грудня, на сесії Львівської міської ради прийняла ухвалу «Про надання комунальному некомерційному підприємству Львівської обласної ради «Львівський обласний центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф“ в оренду нежитлових приміщень на вулиці Руській, 20».

Рубрика: Медицина