Хірург із Німеччини знову лікує у Львові дітей

14:15 28 листопада 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

До Львова з благочинною місією уже 12-й раз приїхав відомий пластичний хірург з Німеччини – професор Клаус Екснер.

Про це повідомили в четвер, 28 листопада, у Львівській міськраді, де також розповіли, що знаний доктор спільно з львівськими хірургами консультує й оперує дітей зі складними вродженими і набутими вадами зі всієї України в опіковому центрі 8-ї міської клінічної лікарні. Лікарі вже проконсультували там 85 дітей з 19 областей України й прооперували 30 дітей.

Цього разу основна увага приділена дітям з вродженими птозами, гемангіомами, вродженими вадами кінцівок, післятравматичними рубцями обличчя, післяопіковими контрактурами. Для оперативного лікування відібрано 50 пацієнтів, з них 30 –  прооперовано упродовж 25-27 листопада, а інших – прооперують під час наступного візиту професора Клауса Екснера до Львова навесні 2020 року.

Цього разу, зокрема, виконано такі операції, як корекція птозу верхньої повіки, реконструкція верхньої повіки; корекція деформації вушних раковин; видалення гемангіоми, корекція рубців; корекція деформації грудної залози.  Співпраця з відомим фахівцем триває з 2012 року, коли він приїхав до Львова під час футбольного чемпіонату «Євро-2012», щоби впродовж тижня безкоштовно оперувати дітей у межах доброчинної ініціативи німецьких вболівальників «BigShoe».

Як інформував «ЩЛ», Львівська лікарня отримала гуманітарний вантаж.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

19:28 16 січня 2020 р.

Апітерапія у Львові вберегла військовослужбовицю від інвалідного візка

Операція на хребті могла закінчитися для військовослужбовиці Лесі Алєксандрової, яка страждала від кил та протрузій дисків, інвалідним візком. Навіть військові лікарі не радили ризикувати нею. Замість ножа хірурга повернула жінку в стрій апітерапія.

Рубрика: Медицина

15:52 16 січня 2020 р.

Фізкультура скорочує ризик захворіти 7 видами раку

Велике дослідження вчених Американського онкологічного товариства, опубліковане наприкінці грудня 2019 року в журналі «Journal of Clinical Oncology», показує зв'язок між фізичною активністю і захворюваністю 15 видами раку.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Скарга в ЮНЕСКО на забудови у Львові

Рубрика: Культура

Неформальна приміряльня, 1 випуск

Рубрика: Політика

Ринок землі: формула Романа Федишина

Рубрика: Економіка

Будівельний вандалізм у Львові

Рубрика: Ситуації і пригоди

Неформальна приміряльня, 2 випуск

Рубрика: Політика

Всі відео розділу