Хірург із Німеччини знову лікує у Львові дітей | Новини Львова

Хірург із Німеччини знову лікує у Львові дітей

14:15 28 листопада 2019 р.

  • 0


Фото: city-adm.lviv.ua

До Львова з благочинною місією уже 12-й раз приїхав відомий пластичний хірург з Німеччини – професор Клаус Екснер.

Про це повідомили в четвер, 28 листопада, у Львівській міськраді, де також розповіли, що знаний доктор спільно з львівськими хірургами консультує й оперує дітей зі складними вродженими і набутими вадами зі всієї України в опіковому центрі 8-ї міської клінічної лікарні. Лікарі вже проконсультували там 85 дітей з 19 областей України й прооперували 30 дітей.

Цього разу основна увага приділена дітям з вродженими птозами, гемангіомами, вродженими вадами кінцівок, післятравматичними рубцями обличчя, післяопіковими контрактурами. Для оперативного лікування відібрано 50 пацієнтів, з них 30 –  прооперовано упродовж 25-27 листопада, а інших – прооперують під час наступного візиту професора Клауса Екснера до Львова навесні 2020 року.

Цього разу, зокрема, виконано такі операції, як корекція птозу верхньої повіки, реконструкція верхньої повіки; корекція деформації вушних раковин; видалення гемангіоми, корекція рубців; корекція деформації грудної залози.  Співпраця з відомим фахівцем триває з 2012 року, коли він приїхав до Львова під час футбольного чемпіонату «Євро-2012», щоби впродовж тижня безкоштовно оперувати дітей у межах доброчинної ініціативи німецьких вболівальників «BigShoe».

Як інформував «ЩЛ», Львівська лікарня отримала гуманітарний вантаж.

dailylviv.com

Коментарі(0)

До теми

17:02 7 серпня 2020 р.

Садовий втратив штатного Зуба

Від сьогодні, 7 серпня, керівник управління охорони здоров’я Львівської міської ради Володимир Зуб перейшов на іншу роботу.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Загрози для свободи слова від законопроєкту “Про медіа” 2693-д

Рубрика: Політика

Забудова у Львові під корупційним дахом

Рубрика: Економіка

Транспортний тупик у Львові - як виїхати

Рубрика: Економіка

Антиукраїнець - книга Олександра Савченка

Рубрика: Економіка

Свобода слова. Правдивого чи й брехливого?

Рубрика: Політика

Всі відео розділу