Канадські українці передали у Львів для дітей і поранених бійців більше ста інвалідних візків

14:36 11 грудня 2015 р.


Фото: прес-служба Львівської міськради

Контейнер обладнання для реабілітації поранених розподілять між чотирма закладами.

Більше ста інвалідних візків отримав львівський навчально-реабілітаційний центр «Джерело» для поранених бійців АТО та дітей з особливими потребами. Гуманітарний вантаж передали українці Канади.

Кошти та медичні засоби збирали Конгрес Українців Канади та комітет «Євромайдан Канада». Контейнер обладнання для реабілітації поранених розподілять між чотирма закладами.

Комплект поставки містить більше ста інвалідних візків та інших засобів пересування, які допоможуть пораненим з обмеженими можливостями. Вантаж також включає обладнання, призначене для молоді та дітей з особливими потребами.

Допомогу розподілять між центром «Джерело», Львівським військовим шпиталем, Шпиталем імені Шептицького та Червоним хрестом у Сумах. працівниця навчально-реабілітаційного центру «Джерело» Наталія Сіреджук розповіла: «Канадська діаспора підтримує нас з часу заснування у 1993 році. Ми не маємо державного фінансування, але за цей час реабілітували понад п’ять тисяч дітей. Минулого року Союз українців Америки передав на потреби центру 20 тисяч доларів». 

За останні півроку це вже четвертий вантаж з гуманітарним та медичним обладнанням, який прийшов до України від діаспори Торонто. Про це повідомили сьогодні, 11 грудня, в київському інтернет-виданні «Gazeta.ua».

dailylviv.com

До теми

12:46 26 жовтня 2020 р.

Covid-19: в Україні хочуть відновити виробництво вакцин

20 жовтня МОЗ разом із вченими та науковцями презентували президенту України Володимиру Зеленському результати доклінічної фази дослідження оригінального українського кандидата у вакцини проти COVID-19.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ “ОПОРА” про результати місцевих виборів-2020 на Львівщині

Рубрика: Політика

Біорезерват "Розточчя", Страдецька гора, річка Верещиця - як врятувати?

Рубрика: Ситуації і пригоди

Гряда: свині не винні

Рубрика: Ситуації і пригоди

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу