Кабінет міністрів передав у парламент пакет законопроектів про медичну реформу

12:55 6 червня 2017 р.


Фото: kmu.gov.ua

Кабінет міністрів України передав до Верховної Ради пакет спільно опрацьованих міністерством охорони здоров’я з нардепами та експертним середовищем законопроектів про медичну реформу й сподівається на обговорення ініціатив вже найближчим часом.

Про це Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман повідомив сьогодні, 6 червня, під час ознайомлення з ходом будівництва Національної дитячої спеціалізованої лікарні «Охматдит». Він також запевнив: «Нам потрібно змінити систему медицини в Україні. Та програма реформ, яка запропонована Міністерством, Урядом, опрацьована Нацрадою реформ спільно з народними депутатами і є відповіддю на питання про те, як змінити медсистему в країні. Маємо надію на те, що той пакет законопроектів, який направлений до Парламенту, буде включено в порядок денний, і ми знайдемо підтримку й ухвалимо правильні рішення, які дозволять зробити систему охорони здоров’я ефективною».

Прем’єр-міністр також укотре нагадав, що ключова умова медичної реформи – підвищення якісної медичної послуги і, відтак, збільшення тривалості життя українців. Один з шляхів досягнення такої мети – запровадження автономізації лікарських закладів.

Глава уряду також зазначив: «Що ми маємо фінансувати: стіни лікарень чи якість медичної послуги? Відповідь очевидна: надав послугу – отримав кошти. Автономізація лікарень – це правильний крок, який дасть можливість лікарням стати конкурентними, якісними».

Володимир Гройсман також підкреслив: «Наразі Україна проходить шлях країн Європейського Союзу, який вони пройшли десятки років тому. І саме тому уряд разом із проведенням системних змін опрацьовує програми будівництва нових медичних центрів різного спрямування – перинатальних центрів та кардіоцентрів». 

Прем’єр-міністр також запевнив: «Наші зусилля, зусилля Президента й парламенту дадуть якісний результат. Над цим треба об’єднуватися й ухвалювати рішення».

Про це повідомили сьогодні, 6 червня, на «Урядовому порталі».

dailylviv.com

До теми

15:29 24 лютого 2021 р.

У Львові вакцину від Covid-19 будуть складувати у Брюховичах

Львівська міська територіальна громада повністю готова до 1-го й 2-го етапів вакцинації від коронавірусу. Сформовано 10 мобільних бригад та облаштовано 10 стаціонарних пунктів імунізації на базі закладів первинної медичної допомоги. Також місто передбачило виплати для медиків, які залучені до процесу вакцинації. Один із таких пунктів щеплення - у 2-гій міській поліклініці. Вакцину у Львові очікують вже на початку березня.

Рубрика: Медицина

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Паркувальний рекет у Львові: як захиститися

Рубрика: Ситуації і пригоди

Знущання над тваринами на Львівщині

Рубрика: Ситуації і пригоди

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу