Ізраїльські медики проконсультували 37 львів’ян

11:10 7 червня 2018 р.


Фото: loda.gov.ua

На Львівщині тривають «Дні Ізраїльської медицини».

Про це повідомили в четвер, 7 червня, в прес-службі Львівської облдержадміністрації, де також розповіли: «Департамент охорони здоров’я Львівської ОДА розпочав у межах співпраці з Об’єднанням іудейських релігійних організацій України «Дні Ізраїльської медицини на Львівщині 6 червня, клінічний онколог Ольга Ворнікова спільно з лікарями Львівського онкоцентру проконсультували 15 пацієнтів та визначила подальшу тактику їх лікування. Також відбувся спільний обхід в торакальному відділенні та  розбір клінічних випадків».

«Ортопед-спінальний хірург Арсен Шпігельман провів консультації у Львівському обласному госпіталі ветеранів війн та репресованих імені Юрія Липи. Проконсультовано 22 пацієнти, проведено клінічні розбори важких клінічних випадків. Доктор  Шпігельман прочитав лекцію «Лікування внутрішньо суглобових переломів проксимального кінця стегнової кістки» для ортопедів-травматологів. Відбулася плідна дискусія та обговорення підходів до лікування таких категорій пацієнтів», – поінформували також в облдержадміністрації.

«Сьогодні, 7 червня делегація лікарів продовжить свою роботу в Дрогобичі, де спільно з місцевими фахівцями проведе прийом пацієнтів та навчальні лекції для лікарів Дрогобичини», – повідомили також у прес-службі Львівської ОДА.

dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Проти всіх форм рабства - дослідження

Рубрика: Ситуації і пригоди

Звіт депутата ЛОР Олександра Ганущина перед виборцями

Рубрика: Політика

XI Міжнародний органний фестиваль

Рубрика: Культура

Рейд "Урок" у Львівській області

Рубрика: Ситуації і пригоди

Парки Львівщини: реконструкція та будівництво

Рубрика: Економіка

Всі відео розділу