Із 18 травня міські поліклініки працюватимуть у штатному режимі

15:31 14 травня 2020 р.

Із 18 травня у Львові у штатному режимі відновлюють роботу міські поліклініки.

Про це повідомила Галина Слічна, керівниця міського штабу прийняття оперативних рішень в умовах загрози епідемії коронавірусної інфекції Covid-19 у Львові.

«Ми повертаємося до планової амбулаторної роботи наших міських поліклінік. Таке рішення було прийнято на засіданні уряду ще 8 травня, однак тоді ми, коли приймали рішення про послаблення карантину, планові прийоми не дозволили. Сьогодні ж на штабі ми розглядали це питання ще раз і прийняли рішення, що з 18 травня поліклініки відновлять роботу в штатному режимі. Тобто всі мешканці міста Львова матимуть можливість звертатися до лікарів у поліклінічні відділення. Досі в поліклініки зверталися лише ті особи, які захворіли.

Відзначу, що є чіткі правила, за якими мають працювати поліклініки. Це термометрія, наявність засобів індивідуального захисту тощо. Є й вимоги до санітарного стану приміщень.

Однак, якщо показник захворюваності зростатиме, тобто впродовж трьох днів перевищуватиме 23% від кількості проведених аналізів ПЛР за добу, ми будемо приймати рішення про відновлення карантинних обмежень", — повідомила Галина Слічна.


dailylviv.com

До теми

ВІДЕОКАНАЛ

Прес-клуб-ГІТ Презентація проєкту «Порфирій Бажанський. Від рукопису до аудіосеріалу»

Рубрика: Культура

Рейдерське захоплення 1,5 га дороги та приватних ділянок у Давидівській ОТГ

Рубрика: Кримінал

Фортецю у Миколаєві віддають під кар'єр

Рубрика: Культура

Податковий майдан. Версія 3.0. Львів готовий

Рубрика: Економіка

Винниківське озеро: схема крадіжки

Рубрика: Кримінал

Всі відео розділу